معاون سیاسی انتظامی فرماندار فیروزکوه گفت :اگر به عمق این جمله امام راحل بیندیشیم، خواهیم دید که مسئولیت‏ های سنگینی بر عهده تک تک ما مسلمانان است.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري معاون سیاسی انتظامی فرماندار فیروزکوه گفت: تنها راه نجات فلسطین و قدس شریف، استمرار بر فرهنگ مقاومت بوده که استراتژی نظام مقدس اسلامی ایران نیز همین است.

 علی درویش ‏خضری اظهار داشت: روز قدس یادگاری از معمار کبیر انقلاب اسلامی است که باید هر سال نسبت به سال‏های پیش از آن باشکوه‏تر برگزار شود.

وی گفت: این روزها رسانه‏ های گروهی جهان بار دیگر خبر از طرح صلح و سازش بین اسرائیل و حکومت فلسطین با محوریت آمریکا می‏دهند.

درویش ‏خضری خاطرنشان کرد: سال‏های متمادی است که این طرح به نتیجه مناسبی نرسیده است.و همیشه  پس از مطرح شدن دوباره این طرح، شاهد جدا شدن بخش‏هایی از فلسطین، افزایش شهرک‏سازی‏ ها در اسرائیل یا در حصار و تنگنا قرار گرفتن فلسطینی‏ ها هستیم.

استمرار بر فرهنگ مقاومت استراتژی نظام اسلامی است

معاون سیاسی انتظامی فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: تنها راه نجات فلسطین و قدس شریف، استمرار بر فرهنگ مقاومت بوده که استراتژی نظام مقدس اسلامی ایران نیز همین است.

وی بیان داشت: به فرموده امام خمینی (ره) «روز قدس فقط مربوط به فلسطین نیست، بلکه روز امت اسلامی است».

درویش‏ خضری خاطرنشان کرد: اگر به عمق این جمله امام راحل بیندیشیم، خواهیم دید که مسئولیت‏ های سنگینی بر عهده تک تک ما مسلمانان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =