پايگاه خبري تحليلي آفتاب ري : راوی کتاب «کوچه نقاش‌ها» امشب در برنامه«زنده باد زندگی» از شبکه دوم سیما به بیان خاطرات خود خواهد پرداخت.

راوی کتاب «کوچه نقاش‌ها» امشب در برنامه «زنده باد زندگی» از شبکه دوم سیما به بیان خاطرات خود خواهد پرداخت.

سیدابوالفضل کاظمی راوی کتاب «کوچه نقاش‌ها» به همراه مادر و فرزندان خود در برنامه «زنده‌باد زندگی» حضور می‌یابد و به بیان خاطرات خود از روزهای اسارت و همچنین تبیین این اثر ارزشمند خواهد پرداخت.

کتاب «کوچه نقاش‌ها»  حاصل سه ماه مصاحبه خانم صبوری با سیدابوالفضل کاظمی است. کاظمی فرمانده گردان بسیجی لشگر 27 محمد رسول الله(ص) بوده و در طول جنگ در چندین عملیات به صورت نیروی آزاد شرکت داشته و در عملیات کربلای 5 و 8 مسئولیت فرماندهی گردان عملیاتی میثم را بر عهده داشت.

این ویژه‌برنامه، با مشارکت سازمان رسانه‌ای شیرازه و گروه خانواده شبکه دوم سیما با هدف تجلیل از راویان و نویسندگان و بیان خاطرات آنها تولید و روی آنتن می‌رود.

برنامه «زنده باد زندگی» که یکی از برنامه‌های پر مخاطب سیماست، با تهیه‌کنندگی و مجری‌گری جعفر خسروی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه هر هفته از شبکه دوم سیما پخش می‌شود، که برنامه دوشنبه شب‌ها با محوریت کتاب تولید می‌شود. پیش از این راویان و نویسندگان دو کتاب «دختر شینا» و «پایی که جا ماند» نیز در این برنامه حضور داشته‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =