رجایی‌ها و چمران‌ها ذخایر نظام هستند نه نجومی‌بگیرها

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با اشاره به این‌که روحیه جهادی مقدمه و شرط کافی هر امری است، گفت: چمران‌ها و رجایی‌ها ذخایر نظام هستند که از همه چیز خود گذشتند.

به گزارش تهران نیوز به‌نقل از دانشجو خبر، محمدامین مظلوم خداشهری در نشست خبری اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی که ساعتی قبل در خبرگزاری تسنیم برگزار شد، اظهار داشت: صرف نظر نکردن از آرمان‌ها مهم‌ترین عامل پیروزی هر جامعه است. هر جامعه برای این‌که به هدفی برسد، باید روحیه انقلابی و جهادی داشته باشد. وی به بیان مثالی پرداخت و بیان داشت: به‌عنوان مثال وزارت آموزش و پرورش سند تحول بنیادین را تنظیم و آینده و چشم‌انداز خودش را ترسیم کرده است اما نبود روحیه جهادی باعث شکست و ناکامی این طرح می‌شود.  

لزوم وجود روحیه جهادی در هر کاری/مسئولان با روحیه جهادی می‌توانند مشکلات مردم را برطرف کنند

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به لزوم وجود روحیه جهادی در هر کاری اشاره و تصریح کرد: دشمن با استفاده از اهرم های خود و ایجاد فشار، مشکلاتی را برای ما به وجود اورده است که اگر مسئولان ما روحیه جهادی داشته باشند، می توانند مشکلات مردم را برطرف کنند و به آرمان های مورد نظر انقلاب برسند. مظلوم به بیان مشکلات افراد دارای روحیه جهادی از صدر اسلام تاکنون پرداخت و گفت: یک فرد انقلابی با روحیه جهادی باید به زندان برود و سختی ها را تحمل کند. وابستگی به دنیا مانع از حرکت جهادی می شود و این موضوع در فیش های نجومی به چشم می خورد. مسئولان ما برخی از این نجومی بگیرها را ذخایر نظام می دانند در حالی که چمران ها و رجایی ها ذخایر نظام هستند که از همه چیز خود گذشتند.  

مسئولان به چه میزان رفاه طلبی را از خود و خانواده‌هایشان دور کرده‌اند؟/در جامعه انقلابی منافع عمومی بر منافع شخصی ترجیح داده می شود/روحیه جهادی مردم بار دیگر در ۲۲ بهمن به نمایش گذاشته می‌شود

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی بیان داشت: مسئولان ما به چه میزان رفاه طلبی را از خود و خانواده هایشان دور کرده اند تا جامعه به سوی آرمان هایش حرکت کند؟ متاسفانه صندلی مدیران ما به نام آن‌ها سند زده می شود و افراد گمان می کنند که میز ریاست، ارث پدری آن هاست. در جامعه انقلابی منافع عمومی بر منافع شخصی ترجیح داده می شود. این جمله را مظلوم خداشهری مطرح و افزود: متاسفانه امروز نقش مردم نادیده گرفته می شود. مردم در انتخابات باید افرادی را انتخاب کنند که روحیه جهادی دارند. از جمله نیروهای جهادی می توان به مدافعان حرم اشاره کرد که با کمترین امکانات به بزرگ ترین افتخارات می رسند. وی در اظهارات پایانی خود خاطرنشان کرد: مردم ما نیز در روز ۲۲ بهمن امسال با روحیه جهادی شان نشان می دهند که یاوه گویی های دشمنان هیچ نتیجه ای ندارد و همانند سال های گذشته حماسه ای دیگر خلق می کنند. انتهای متن/*

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =