سعید اردستانی ورزشکار رزمی کار شهرستان پیشوا برای چهارمین بار قهرمان مسابقات رزمی حرفه ای شد.

به گزارش سرویس ورزشی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ سعید اردستانی رزمی کار صاحب عنوان شهرستان پیشوا در مسابقات حرفه ای کشور ارمنستان قهرمان شد.

تیم اعزامی جمهوری اسلامی ایران به مسابقات حرفه ای رزمی ۲۰۱۴ که یک نفر از ورزشکاران ارزنده شهرستان پیشوا نیز در آن حضور داشت با قدرت و بکارگیری تجربه و توان خویش توانست با سربلندی این مسابقات را به پایان برساند و به کشور عزیزمان ایران بازگردد.

اردستانی تاکنون با کسب بیش از ۳۰ عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی کشوری و بین المللی در رشته های کیک بوکسینگ، هنر های رزمی، فری فایت، پاور کیک بوکسینگ توانسته سربلندی و پیروزی را برای شهرستان به ارمغان آورد.

محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا ضمن تبریک این مقام قهرمانی به خانواده اردستانی و مسئولان و جامعه ورزش ، گفت : منطقه پیشوا ورزشکارانی مقتدر و نامی در رشته های رزمی دارد که متاسفانه بدلیل بار مالی از حضور در مسابقات بین المللی و آسیایی باز می مانند و امروز سعید اردستانی با شرکت در مسابقات حرفه ای کشور ارمنستان با هزینه شخصی و کسب عنوان قهرمانی و راهیابی به دور بعدی مسابقات ، نشان داد که عاشق ورزش است و امروز باید با برنامه ریزی صحیح مسیر ترقی ایشان را باز کرده و با حمایت مادی و معنوی عاملی در قهرمانی و پیشرفت های آینده این ورزشکار غیور باشیم.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =