یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: آقای روحانی حرف از دژهای پولادین می‌زند، اما کاش بدانند که دژهای پولادین را رسانه‌های همسو با دولت دارند، نه رسانه‌های منتقد.

به گزارش آفتاب ری؛ لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با تسنیم، در واکنش به خبر توقیف نشریه 9 دی و تذکر به رسانه‌های منتقد از سوی دولت، اظهار داشت: نمی‌دانم چرا دولت آقای روحانی کاری می‌کند که بر خلاف شعاری‌های وی است.
وی افزود: این پسندیده نیست که رئیس جمهور از طرفی شعار استقبال از نقد و آزادی بیان و قلم را بدهد، اما از طرفی نمایندگانش رای به توقیف رسانه‌های منتقد دهند؛ دولت در این زمینه هیچ عملی که منطبق با شعارش باشد، ندارد و امیدوارم این رویه فریب اصلاح شود.
این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد:‌ در برابر فشارهایی که به رسانه‌های منتقد و غیردولتی وارد می‌شود، حمایت ویژه‌ای از رسانه‌های دولتی از سوی دولت می‌شود و این در حالی است که آقای روحانی حرف از دژهای پولادین می‌زند، اما کاش بدانند دژهای پولادین را رسانه‌های همسو با دولت دارند، نه منتقد.
افتخاری در پایان خاطرنشان کرد: دولت در برخورد با رسانه‌های منتقد روش فریب افکار عمومی را درنظر دارد و توقیف رسانه‌های منتقد و نشریه 9 دی نیز به دور از مشی اعتدال دولت بود.
به گزارش تسنیم، هفته‌نامه 9 دی به مدیرمسئولی حمید رسایی با رای هیئت نظارت بر مطبوعات توقیف شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =