شهردار منطقه 20 در جریان بازدید رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از پروژه های در حال اجرای این منطقه جنوبی به رشد 4 برابری بودجه این منطقه جنوبی اشاره کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ علیرضا دبیر، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران به همراه مدیران ارشد شهری شهرداری منطقه 20 از مجموعه ورزشی شهید مدرس؛ پروژه دسترسی بزرگراه امام علی(ع) به بزرگراه شهید رجایی جنوب؛ مسیر دسترسی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به بزرگراه شهید آوینی؛ پروژه ساماندهی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)؛ سرای محله عباس آباد؛ مجموعه فرهنگی تجاری برج طغرل؛ مسجد ساجدی؛ بوستان خانواده و … بازدید کرد.

رشد 4 برابری اعتبارات شهرری در سالجاری

منصور کتانباف شهردار منطقه 20 در جریان این بازدید با اشاره به اینکه با وجود افزایش قابل توجه و اثر گذار بودجه منطقه 20 همچنان نیازمند حمایت و نگاه ویژه شورای شهر هستیم، اظهار داشت: با لحاظ تملک هایی که برای طرح توسعه حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) انجام می شود، حدود 390 میلیارد تومان اعتبار سالجاری منطقه 20 است که نسبت به سال گذشته 4 برابر شده است.

کتانباف استقبال شهروندان از استقرار ستاد تملک املاک پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) را مثبت ارزیابی کرد و گفت: به منظور ساماندهی فضای اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، احداث پیاده راه ضلع شرق حرم و اتصال ضلع جنوب به بزرگراه امام علی(ع) با تلاش جهادی عوامل مدیریت شهری به سرعت و با دقت در حال اجراست.

رشد 4 برابری اعتبارات شهرری در سالجاری

وی به هدف گذاری احداث 100 هکتار بوستان محلی در سال جاری اشاره کرد و افزود: فضاهای خوبی در سطح منطقه شناسایی شده که مناسب احداث فضای سبز شهری است و این اقدام علاوه بر توسعه فضاهای سبز محلی از هرگونه دست اندازی احتمالی به اراضی نیز جلوگیری می کند.

شهردار منطقه 20 همچنین حضور مستمر در مساجد و اقامه نماز مغرب و عشاء با شهروندان، بازدید های میدانی از سراهای محله و گفتگوی چهره به چهره با شهروندان را از دیگر اولویت های مدیریت شهری منطقه 20 برشمرد که به صورت مستمر در محله های 20 گانه این منطقه انجام می شود.

رشد 4 برابری اعتبارات شهرری در سالجاری

رشد 4 برابری اعتبارات شهرری در سالجاری

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =