آیین تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری، به نقل از اقتدار ملارد؛ در این مراسم که با حضور ویژه خانواده معظم شهدا و بسیجیان شهرستان ملارد برگزار شد فرماندهی جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد معارفه شد.

این آیین با تلاوت قرآن کریم آغاز و در ادامه کلیپ های مختلف پیرامون زندگی نامه سرهنگ محمد قدیری فرماندهی اسبق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد ادامه یافت.

Moarefe (1)

در آغاز این آیین نماینده ولی فقیه سپاه شهرستان ملارد حجت الاسلام اسفندیار ضمن خیر مقدم گویی به حضار و تبریک اعیاد میلاد امام جواد ع و حضرت علی اصغر ع از زحمات بی شائبه محمد قدیری فرماندهی اسبق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد تشکرنمود.

وی با بیان اینکه ایشان با مدیریت جهادی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری عمل کردند ایشان را رهرو رهبری دانستند.

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد از تمام مسئولین خواست تا همچون قبل فرماندهی جدید را حمایت و با او همکاری داشته باشند.

Moarefe (2)

در ادامه مراسم سرهنگ محمد قدیری ضمن تشکر از حضور حضار و خانواده معظم شهدا و همچنین مسئولین شهرستان، گزارشی از عملکرد کاری خود ارائه داد. وی با بیان ویژه از عملکرد خود در ۴ سال فرماندهی خود در سپاه ناحیه ملارد، پیشرفت آن را مدیون فعالیت تمامی بسیجیان دانست.

همچنین وی از افزایش جذب بسیجیان از ۳۷ هزار به ۶۰ هزار نفر در این سالها، جذب نیرو پاسدار و سرباز، افزایش فعالیت های عمرانی و افتتاح ۲ سوله صالحین و همچنین ایجاد مکان فرهنگی در پادگان محل شهادت حسن طهرانی مقدم برای بسیجیان شهرستان ملارد خبر داد.

Moarefe (3)

احداث میدان تیر در شهرستان، تشکیل هیت رزمندگان و داراقرآن های بسیج در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت ، ایجاد ۸۵۰ حلقه صالحین ، تاسیس ستاد احیاء امربه معروف ونهی از منکر و حضور فعال در شورای تامین شهزستان ملارد، فعال نمودن غعالیت های جهادی در شهرستان ملارد و ساخت مساجد و مدارس و.. در مناطق محروم و ایجاد زیر ساخت ها و تقویت گردان های عملیاتی امام علی ع ، عاشورا و الزهرا س و بیت المقدس و … از دیگر اقداماتی بود که سرهنگ قدیری از انجام آن ها در چهار سال فرماندهی خود خبر داد. وی ضمن تشکر از تمامی بسیجیان و مسئولین بویژه سردار نصیری فرماندی سپاه حضرت سیدالشهداء استان تهرا ن از قصور خود حلالیت خواست.

این یادگار دفاع مقدس در ادامه از مادر و همسر و فرزندان خود که در مراسم حاضر بودند تشکر و آن ها را حامیان مهم خود دانست.

ایشان در دعای آخر سخنرانی خود از خداوند شهادت در راه خود را آرزو نمود.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان ملارد در ادامه مراسم با تبریک ایام و اعیاد رجبیه،  پیرامون قداست و اهمیت سپاه در نظام جهوری اسلامی ایران و همچنین دستاورد های ۳۵ ساله آن سخنانی را بیان داشت.

امام جمعه شهرستان ملارد سرهنگ قدیری را مدیری جهادی و خستگی ناپذیر و سرمایه شهرستان نامید و از ایشان تقدیر و تشکر نمود.

Moarefe (4)

در ادامه مراسم حسین گروسی نماینده مردم ملارد، قدس  و شهریار در مجلس شورای اسلامی با بیان اهمیت مدیریت جهادی و فرامین مقام معظم رهبری  از بسیجیان شهرستان ملارد خواست تا مانند همیشه در احقاق این ماموریت ها با فعالتی دو چندان کوشا باشند.

گروسی اظهار داشت:در بحث تهاجم فرهنگی ما باید از فرمایشات رهبری پیروی کنیم و همچنین در مباحث اقتصادی مدیریت جهادی را سرلوحه قرار دهیم.

Moarefe (5)

در ادامه این مراسم شاعر جانباز ملکی مجلس را معطر به اشعار خود نمودهو شعری را نیز در وصف سرهنگ قدیری بیان داشت.

Moarefe (6)

 کرمی فرماندار شهرستان ملارد نیز در سخنرانی خود در ادامه مراسم، این روز را سخت ترین روز مدیریتی خود دانست چرا که از همکاری سرهنگ قدیری محروم می شد. وی سپاه را نقطه اتکا دانست و فرماندهی اسبق ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد را فردی کاریزما و محبوب و همچنین با ادب دانست. کرمی با بیان اینکه بسیجی بودن و پاسدار بودن شغل نیست اظهار داشت در این ها بازنشستگی وجود ندارد.

Moarefe (7)

در آخر مراسم فرمانده سپاه حضرت سید الشهداء استان تهران سردار نصیری با تشکر از حضاراز خدمات فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ملارد ابراز خرسندی نمود. ایشان مقاومت انقلاب اسلامی را حرکتی عظیم دانست و از اهمیت و جایگاه آن در جهان سخنانی بیان داشتند. وی اظهار داشت : ساده انگاری است که ما بتوانیم از مذاکرات به نتایجی برسیم . دشمنان دیگر در جبهه سخت با ما روبرو نخواهند شد چرا که در ۸سال دفاع مقدس مقاومت مردم را دیده اند بلکه این بار در جنگ نرم و طبق فرمایشات رهبر درتهاجمات فرهنگی به ما هجوم خواهند آورد.

Moarefe (8)

فرمانده سپاه حضرت سید الشهداء اقتصاد مقاومتی را دوری کردن از ریخت و پاش و مصرف گرایی دانست و با اشاره به فرمایشات رهبری در آغاز امسال حمایت از تولید ملی را شاخص و اقتصاد مقاومتی را راهکار خواند.

ایشان در ادامه صحبت های خود ضمن تقدیر و تشکر از روحیه و نشاط و مدیریت جهادی محمد قدیری تقدیر و از زحمات خانواده بویژه مادر ایشان تشکر نمود. سردار نصیری در آخر سرگرد محسن رضایی را به عنوان فرماندهی جدید سپاه ناحیه شهرستان ملارد معرفی و ایشان را به همکاری با امام جمعه و برقراری ارتباط عاطفی با خانواده معظم شهدا دعوت نمود .

وی از فرمانده  جدید سپاه ناحیه ملارد خواست تا با جدیت تمام نسبت به تهدیدات فرهنگی، نسبت به انجام ماموریت های محوله از جمله توجه به ارتش بیست میلیونی، ارتقاء شجره طیبه، امربه معروف و نهی از منکر، ارتقاء زیر ساخت های بسیج و همچنین بسیج سازندگی و محرومیت زدائی، کوشا باشد.

Moarefe (9)

درپایان مراسم نیز با حضور مسئولین احکام و لوح های تقدیر و تشکر اهداء شد.

قابل ذکر است سروان یدالله سلیمانی نیز به عنوان جانشین فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان ملارد منصوب شد.

Moarefe (10)

Moarefe (11)

Moarefe (12)

Moarefe (13)

Moarefe (14)

Moarefe (15)

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =