رضا پهلوی که با طرح شورای به اصطلاح ملی ، آرزوی پادشاهی بر گروه های مختلف اپوزیسیون را در سر می پروراند با توجه به اختلافات اعضا، خود قربانی این شورا شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری،عناصر ضدانقلاب تمام تلاش خود را جهت تحت تاثیر قراردادن انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری به کار بستند که در این راستا تعدادی از سلطنت طلبان نیز با طرح شورای به اصطلاح ملی حول ربع پهلوی، برای ایجاد آشوب در ایران تلاش کردند.

پس از انتخابات ریاست جمهوری و عدم استقبال مردم در داخل ایران و حتی عدم همکاری گروه های دیگر ضدانقلاب با این شورا، ربع پهلوی که به عنوان سخنگو در این شورا فعالیت میکرد، دست به سیرک تبلیغاتی زده و با انتشار بیانیه در راستای انحلال این شورا ، سپس اعلام جعلی بودن این بیانیه و اعلام عدم خروج از این شورا برای جلب توجه مردم تلاش نمود.

بیانیه منتشر شده در خصوص انحلال شورا و خروج رضا پهلوی از آن

 

اعلام جعلی بودن نامه انحلال شورا !!!

نکته جالب توجه در این سیرک تبلیغاتی این است که اعضای شورا ، ربع پهلوی را در حد یک سخنگویی که نمیتواند در خصوص شورای به اصطلاح ملی تصمیمی بگیرد به کار گرفته اند، به گونه ای که در آخر این بیانیه اعلام میکنند که "ضروری است که به این نکته توجه شود که اتخاذ چنین تصمیماتی از وظایف شورای ملی است نه سخنگوی آن"

پیش از این نیز بسیاری از اعضای شورا پس از خروج از آن، اقدام به افشاگری در خصوص تقلب ، عدم کارایی ، منحرف بودن اعضا ، ناکارآمدی ربع پهلوی و ... کرده بودند.

در این بین برخی از عناصر ضدانقلاب نیز جهت افشاگری در خصوص ناکارآمدی این شورا ، گوی سبقت را از یکدیگر می ربایند.

منبع: ره به ری انتهای پیام/ی

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =