رفاقت با آمریکا آدرس غلط استکبار است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رفاقت با آمریکا آدرس غلطی است که استکبار جهانی ارائه داده است؛ دوستی با آمریکا نتیجه‌ای جز بیچارگی و درماندگی برای کشورهای دیگر به همراه نداشته است.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، سردار محمدرضا نقدی در جمع سرگروه‌ها، مربیان و سرمربیان حلقه‌های صالحین تاکستان تحت عنوان هیأت عاشقان ولایت در این شهرستان، اظهار داشت: خداوند فداکاری شما بسیجیان را می‌بیند و به خاطر همین فداکاری‌هاست که امروز توانسته‌ایم سنگرهای مختلف را فتح کنیم.

وی افزود: ملت ایران در دوران طاغوت نمی‌توانستند استقلال داشته باشند و همه امورشان به‌دست آمریکایی‌ها بود، به‌طوری‌که تمام امور سازمان‌ها و ادارات در اختیار مستشاران آمریکایی قرار داشت، اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی توانستیم پیشرفت‌های گوناگونی را در تمام حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی داشته باشیم.

نقدی یادآور شد: آمریکایی‌ها در دوران ستم‌شاهی تا حدی نفوذ داشتند که با یک تلفن وزیر عوض می‌کردند و پیش‌خدمت انگلیسی برای مملکت ما مدیر و مدیرکل تعیین می‌کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: پیش از انقلاب اسلامی ۶ میلیون بشکه نفت از ایران به خارج از کشور منتقل می‌شد، درحالی که دور تا دور تهران را حلبی‌آبادها پر کرده بودند؛ گاز ملت را به شوروی می‌بردند در حالی‌که روستاهای قزوین و تاکستان از نعمت گاز محروم بودند.

نقدی اضافه کرد: اوضاع کشور پیش از انقلاب اسلامی به حدی اسفناک بود که پزشکان بنگلادشی و هندی مردم ایران را مداوا می‌کردند، درصورتی که همین بنگلادش فقیرترین کشور جهان بود و در همین شرایط به ایران پزشک صادر می‌کرد.

وی یادآور شد:‌ در آن دوران برای تعمیر قطعات هواپیما و بالگرد نیز به غربی‌ها متکی بودیم؛ چراکه خودمان توانایی تعمیر نداشتیم و پول نفت ما را به بهانه این امور از کشور خارج می‌کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امروز ملت ایران یک ملت آزاد است و از انرژی هسته‌ای، فناوری فضایی و ماهواره‌ای و دیگر پیشرفت‌های علمی بهره می‌برد، در صورتی که ارتش ایران در پیش از انقلاب اسلامی تنها می‌توانست حافظ منابع آمریکا باشد، به‌طوری‌که در ابتدای جنگ تحمیلی قدرت دفاعی نداشت.

نقدی خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی حرف اصلی را در منطقه غرب آسیا می‌زند، به‌طوری‌که دیگر آمریکا و انگلیس نقشی در این منطقه ندارند.

وی تأکید کرد: علت اصلی اینکه امروز ایران توانسته به قدرت علمی در دنیا تبدیل شود، همان ایستادگی و مقاومت تبیین شده در اسلام است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: البته ما هنوز نتوانسته‌ایم به‌طور کامل همه شئون اسلامی را پیاده کنیم، اما با همین بخش کم توانسته‌ایم موفقیت‌های عظیمی را به‌دست بیاوریم که امید است با حرکت در مسیر ولایت تفکر انقلاب اسلامی را گسترش دهیم.

نقدی عنوان کرد: امروز تمام کشورهای آزادی‌خواه دنیا ایران را به‌عنوان نماد آزادی می‌شناسند و تمثال مقام معظم رهبری را به‌عنوان الگوی استکبارستیزی و پیشرفت در مجامع خود نصب می‌کنند.

وی با اشاره به صحبت‌های برخی افراد که از رفاقت با آمریکایی‌ها سخن می‌گویند، گفت: رفاقت با غربی‌ها و آمریکا آدرس غلطی است که استکبار جهانی می‌دهد؛ ایران اسلامی امروز به سطحی از پیشرفت رسیده که از ۵۳ کشور جهان برای مداوا به سرزمین ما سفر می‌کنند و تجربه ثابت کرده، کشورهایی که با آمریکا رفاقت کرده‌اند، چیزی جز بدبختی و بیچارگی نصیب‌شان نشده است.

به گزارش فارس؛ رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به علل پیشرفت کشورهایی مانند کره و ژاپن، تأکید کرد: پیشرفت این کشورها از نظر اقتصادی به واسطه همت خودشان است، ولی در مقابل، صدها کشوری که با آمریکا ارتباط برقرار کرده‌اند امروز رو به نابودی هستند.

نقدی با بیان اینکه ملت ایران استقلال، عظمت و پیشرفت را مدیون اسلام است، افزود: ما امروز پیشرفت‌مان را مدیون مقابله و ایستادگی در برابر آمریکا و استکبار جهانی هستیم؛ یکی از تحلیل‌گران مصری می‌گوید؛ باید نگاه‌مان به ایران اسلامی باشد؛ چراکه ملت ایران در مقابل آمریکا ایستاده و امروز ماهواره به فضا می‌فرستد، اما مصری که با رژیم صهیونیستی و آمریکا رفاقت کرد، امروز ۳ میلیون بی‌سرپناهش در قبرستان‌ها می‌خوابند.

وی اضافه کرد: بسیجیان باید قدردان روحانیت، شجره طیبه صالحین و مقام معظم رهبری باشند؛ چراکه اینها ثروت‌های ما بوده و باید بابت این نعمات خداوند را شاکر باشیم.

نقدی ابراز داشت: امروز آمریکا با ۱۷ هزار میلیارد دلار بدهی، بدهکارترین کشور جهان بوده و انگلستان و آلمان نیز در همین وضع به سر می‌برند، به‌طوری‌که در دنیا کشوری را با پیشرفت‌های جمهوری اسلامی و ملتی هوشیار و بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و فناوری‌های بومی سراغ نداریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: امام خمینی(ره) فرمودند؛ انقلاب اسلامی ایران فتح فلسطین را به دنبال خواهد داشت و همان طور که امروز مقام معظم رهبری در بیانات‌شان فرمودند ۲۵ سال آینده دیگر اسرائیل وجود نخواهد داشت.

نقدی تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران توانست با رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و پیروی از فرمایشات ایشان کشورهای اسلامی را که تا دیروز زیر یوق حاکمان استکباری  تحت لوای اسلام به سمت استقلال رهنمون سازد.

این مسئول تصریح کرد: روزی که انقلاب اسلامی ایران به بار نشست، توان نظامی ما محدود بود، اما امروز به برکت امام، رهبری و خون شهدا قدرت نظامی برتری در دنیا هستیم.

نقدی خاطرنشان کرد: ملت ایران اسلامی امروز بیدار هستند و فریب نیرنگ‌های استکبار جهانی را نمی‌خورند و به همین دلیل به‌عنوان ملتی تأثیرگذار شناخته می‌شوند و اگر بخواهیم در این زمان که هجمه‌های دشمن بیش از گذشته شده این روند پیشرفت را ادامه دهیم، باید با کار تشکیلاتی همانند حلقه‌های صالحین به پیش رفته و پشتیبان ولایت فقیه باشیم.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =