امام جمعه شهرهای رودهن و پردیس از دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار توجه ویژه برای رفع مشکلات شهرستان تازه تاسیس پردیس شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، حجت الاسلام ˈحسین توسلیˈ  با اشاره به مسایل مبتلابه شهرستان پردیس مانند مشکلات مدارس آموزش و پرورش، شهرک های صنعتی و خدمات شهری و ... اظهارکرد: بومهن، شاید تنها شهر در کشور و استان تهران است که همه مدارس آن دارای دو شیفت پرتراکم هستند.

وی با بیان اینکه ضروری است دولت و نمایندگان مجلس به فکر حل مشکلات تحصیلی آموزش و پرورش این منطقه باشند تصریح کرد: با روند کنونی افزایش جمعیت در این منطقه، در آینده ای نزدیک مدارس سه شیفته خواهد شد.

امام جمعه شهرهای رودهن و پردیس با اشاره به اینکه اسلام شهر، شهرری، پردیس و لواسانات جزو حوزه انتخابیه تهران است، بیان کرد: نمایندگان مجلس با همکاری دولت یازدهم احداث کمربندی شمالی بومهن و رودهن و یکی از محورهای هدایت ترافیک این منطقه که زندگی مردم را دچاراختلال کرده است، اجرایی کنند.

وی با اشاره به اینکه برخورداری از مصلی نماز جمعه حق مردم این منطقه است، خاطرنشان کرد: با گذشت سه دهه از دوران نظام جمهوری اسلامی، منطقه پردیس متاسفانه هنوز مصلی ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =