مرحله دوم رقابت های قهرمانی والیبال امیدهای بانوان کشور در شهرستان پیشوا آغاز شد.

به گزارش سرویس ورزشی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ مراسم قرعه کشی مرحله دوم مسابقات قهرمانی والیبال امیدهای بانون کشور روز گذشته در پیشوا برگزار شد.

محسن بوربور مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا در توضیح این خبر گفت : با موافقت فدراسیون والیبال کشور میزبانی مرحله دوم والیبال قهرمانی بانوان کشور در رده سنی امیدها به شهرستان پیشوا داده شد که مراسم قرعه کشی نیز روز گذشته  با حضور نمایندگان ۷ تیم از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، تهران، کرمان، مازندران و فارس، خانم غفاری ناظر و نماینده فدراسیون، خانم رنجبر نائب رئیس هیئت استان و مسئولین هیئت والیبال و معاون اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا انجام شد.

بوربور با اشاره به قرعه کشی انجام شده گفت: این دوره از رقابت ها مانند دوره قبل در دو گروه به مدت ۵ روز ادامه دارد و تیم ها برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم خواهند رفت .

تیم های گروه الف: آذربایجان غربی، فارس، کرمان

تیم های گروه ب:  آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران، مازندران

روز اول دیدارهای والیبال امیدهای بانوان قهرمانی کشور

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان پیشوا نتایج اولین روز این دیدارها را به شرح ذیل اعلام و از سطح کمی و کیفی مسابقات (در زمینه نظارت و داوری و فنی) اعلام رضایت و خرسندی کرد و افزود: با توجه به شرایط پوششی بانوان در سالن برگزاری مسابقات که بسیار از آقایان محدودتر هستند اما طبق اعلام کمیته فنی مسابقات کلیه بازیکنان تیم های حاضر در سالن با قدرت و بسیار فنی با هم به رقابت می پردازند.

همچنین این گزارش می افزاید در روز اول این رقابت ها تیم های فارس و کرمان به مصاف هم رفتند که نهایتا تیم کرمان با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز میدان شد.

معاون جوانان اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا از مسئولین درخواست حمایت مالی و معنوی کرد و افزود: برگزاری و میزبانی سه دوره مسابقه قهرمانی کشور و ورود بیش از ۱۰۰۰ نفر ورزشکار و ۱۵ استان به شهرستان تاریخی پیشوا موجب پیشرفت ورزش منطقه شده اما کمتر کسی از این موضوع خبر دارد و متاسفانه هیچ اقدامی و حتی دریغ از یک بنر از سوی هیچ ارگانی بجز ورزش وجوانان برای این امر اختصاص نیافت .

وی در پایان خواستار توجه مسئولان به ورزش فرهنگ ساز شد و گفت : این حرکت عظیم که می تواند بسیار موثر در شناساندن منطقه به کشور باشد باید مورد توجه قرار گیرد و پوشش خبری آن از طریق مراجع ذی صلاح تامین شود.

گفتنی است شهرستان پیشوا از سال ۹۱ بصورت رسمی در مسابقات والیبال لیگ دسته یک کشور با حمایت اداره ورزش و درایت و پیگیری محسن کاشانی رئیس هیئت والیبال شهرستان پیشوا دارای امتیاز این مسابقات شده و با توجه به نوپا بودن تیم، نتایج خوبی حاصل شد و امسال نیز جهت حضور در این دوره از مسابقات نیاز به حمایت مالی شهرداری و شورای شهر دارد تا ان شاء الله جام قهرمانی برای پیشوا و مسئولان خدوم در پایان فصل و فینال نهایی مسابقات در دستان ورزشکاران تیم پیشوا دیده شود.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =