رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: این حرکت خودجوشی که ما در این نمایشگاه داریم می بینیم یک امیدی را به آینده به ما می دهد و ما مطمئن هستیم که دشمن با وجود این جوانها کاری نمی تواند بکند فقط یک رمز باید داشته باشه و آن رمزش همپوشانی و هم افزایی بر اساس وحدت حول مهور ولایت است.

حجت‌الاسلام سالک در جریان بازدید از دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی آفتاب ری اظهار کرد: این بازدید، اولین بازدید بنده از یک مجموعه قوی، خودجوش و جوان در مملکت است و نکته مهم این است که محتوای رسانه‌ها، بازی‌های کامپیوتری، انیمیشن و نرم‌افزارها محتواهای دینی است.

وی در ادامه عنوان کرد: اگر انقلاب تداومش بخواهد تحقق پیدا کند فقط بارش روی دوش جوانان مومن انقلابی صاحب ابتکار است و این حرکت خودجوشی که ما در این نمایشگاه داریم می بینیم یک امیدی را به آینده به ما می دهد و ما مطمئن هستیم که دشمن با وجود این جوانها کاری نمی تواند بکند فقط یک رمز باید داشته باشد و آن رمزش همپوشانی و هم افزایی بر اساس وحدت حول محور ولایت است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با آفتاب ری

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه برپایی این نمایشگاه‌ها ایجاد انگیزه می‌کند، گفت: رشد استعدادها و امید به آینده در این قضیه به خوبی دیده می‌شود؛ اینجا سنگری است در مقابل استکبار و اسرائیل. باید قدرت سایبری‌مان بسیار قوی باشد تا بتوانیم در سطح بین‌المللی همان حرفی را بزنیم که امروز دستگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی در دنیا می‌زند.

حجت‌الاسلام سالک در پایان خاطرنشان کرد: ما می‌توانیم با این استعدادها پیشروی کنیم و در این عرصه مدیریت خوب لازم است. باید دستگاه‌های فرهنگی از این حرکات خودجوش حمایت کنند. به عنوان عضوی از کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حامی فعالان خودجوش فرهنگی هستیم.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =