روز دانشجو مانور تبلیغاتی-انتخاباتی یک جناح بود/ بعضی نفوذی‌ها ولایت را سپر مقاصد خود می‌کنند

امام جمعه موقت تهران گفت: بعضی نفوذی‌ها ولایت را سپر می‌کنند تا به مقصود خود برسند و سنگرها را تصاحب کنند، شعار ولایت‌مداری سر می‌دهند اما حرف ولی فقیه را گوش نداده و اعتقادی به ولایت ندارند.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، به نقل از پایگاه خبری راه مبین، حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی با حضور در آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) شهریار به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) در جمع مردم ولایتمدار شهریار بیان داشت: این روزها دُمل چرکین فتنه دوباره سر باز کرده و با تمام قدرت در حال فعالیت‌اند و خطر نفوذ بیش از پیش نمایان شده است.

امام جمعه موقت تهران گفت: روز دانشجوی امسال، روز دانشجو نبود، بلکه مانور تبلیغاتی-انتخاباتی یک جناح بود.

بعضی از آخوندها را با پولهای آمریکایی تطمیع کردند

حجت الاسلام صدیقی افزود: مسئله نفوذ بسیار جدی است و امروز یکی از خطراتی که مملکت ما را در انتخابات تهدید می‌کند، مسئوله نفود با پول‌های آمریکایی است، افراد را با پولهای بسیار زیاد می‌خرند، پولهایی که بوی نفوذ آمریکایی می‌دهد و بنده خبر دارم که بعضی از آخوندها را با همین پولها تطمیع کردند تا در جهت منافع آنان سخنرانی و فعالیت کنند.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی

تهدید و تطمیع موجب سکوت در هنگام آتش زدن خانه فاطمه(س) شد

کاظم صدیقی اظهار کرد: این پولهای خطرناک آدمها را به زانو در می‌آورد و در زمان امیرالمومنین(ع) نیز همین تهدیدها و تطمیع‌ها موجب خانه نشینی علی(ع) شد، بعضی‌ها از ترسشان و بعضی از برق سیم و زرهای فتنه‌گران هنگام آتش زدن خانه فاطمه(س) سکوت کردند و چیزی نگفتند.

عَلَم کردن خواص و بیت‌ها وجه تشابه تمامی فتنه‌هاست

کاظم صدیقی گفت: امیرالمومنین(ع) برای بیمه کردن دین خون جگر خورد و فتنه‌ای که بر ایشان وارد شد همانند فتنه۸۸ از عَلَم کردن خواص سرچشمه گرفت به طوریکه عایشه را جلو انداختند و از بیت‌ها استفاده کردند تا به خواسته‌های نفسانی خود برسند.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی

وحشت از اتحاد مسلمانان باعث به وجود آوردن داعش شد

حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی بیان داشت: ترس و وحشت از اتحاد و انسجام مسلمانان بود که باعث شد استکبار و صهیونیستها داعش را به وجود آورند تا جلوی بیداری اسلامی مردم آزاده و مسلمان را بگیرند.

وی افزود: هیچ کشوری در دنیا مثل ایران امنیت ندارد و حتی زمان جنگ نیز امنیت ایران مثال زدنی بود که این ناشی از شجاعت جوانان این مرز و بوم است. در زمان جنگ می‌دیدیم که یک نوجوان بسیجی با دلیری و شجاعت یک تنه تعدادی مزدور بعثی را اسیر ‌می‌کرد و این شجاعت موجب امنیت ایران اسلامی بوده و هست.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی

بعضی نفوذی‌ها ولایت را سپر مقاصد خود می‌کنند اما اعتقادی به ولایت ندارند

امام جمعه موقت تهران گفت: بعضی نفوذی‌ها ولایت را سپر می‌کنند تا به مقصود خود برسند و سنگرها را تصاحب کنند، شعار ولایت‌مداری سر می‌دهند اما حرف ولی فقیه را گوش نداده و اعتقادی به ولایت ندارند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =