بزرگان اصلاحات نیز صحبت هایی را با محمد حقانی انجام داده اند و قرار است از این پس، حقانی برنامه های اصلاح طلبان شورای شهر را پیش ببرد.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری، بیش از یک ماه پیش بود که انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران برگزار شد و طی آن مهدی چمران توانست بار دیگر پس از یکسال دوری از جایگاه ریاست، به جایگاه سابق خود بازگشته و بر سلطه یکساله اصلاح طلبان بر ریاست شورای شهر تهران پایان دهد.

اصلاح طلبان که پیش از این با هدف "فتح سنگر به سنگر" و با شعار "دیروز پاستور، امروز بهشت، فردا بهارستان" برنامه های خود را برای بازگشت به قدرت تدارک دیده بودند، در دومین سال از زمان حضور خود در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران مقابل اصولگرایان متحمل شکست شدند. همین مسئله نیز سبب شد تا افراطیون این جریان به شدت عصبانی شده و پروژه توهین و تخریب علیه سایر اصلاح طلبان شورای شهر را آغاز کنند.

 در همین خصوص بود که سید مهدی ابطحی بعد از ریاست مهدی چمران اصلاح طلبان شورای شهر را به پولکی بودن متهم کرد و اظهار داشت "لیستی که با پول بسته شده باشه، با پول هم رای میده."

 حالا این روزها شنیده می شود که پروژه عبور از احمد مسجد جامعی نیز در این جریان و در بین اصلاح طلبان شورای شهر آغاز شده است. اصلاح طلبان در این زمینه به این جمع بندی رسیده اند که لیدر قبلی خود را که دیگر یک مهره سوخته محسوب می شود را تغییر دهند. چراکه بعد از اینکه مسجد جامعی نتوانست در مقابل چمران رای آورد، اقبال اصلاح طلبان به وی نیز کاهش یافته است.

 در این بین یکی دیگر از اعضای اصلاح طلب شورا قرار است به عنوان لیدر جدید این جریان معرفی شود. از همین رو بزرگان اصلاحات نیز صحبت هایی را با محمد حقانی انجام داده اند و قرار است از این پس، حقانی برنامه های اصلاح طلبان شورای شهر را پیش ببرد.

منبع: دانا

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =