مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «همیشه عاشق کار بودم اما ۳۴ سال و هشت ماه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کار کردم ولی دو ساله در پرسپولیس پیر شدم.»

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری،  محمد رویانیان به همراه همسرش به مناسبت روز خانواده، در برنامه فیروزه از شبکه اول سیما شرکت کرده بود.

 وی درباره حضورش در پرسپولیس اظهار داشت: «راستش را بخواهید من در پرسپولیس افتادم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد اما کار در اینجا خیلی خیلی سخت است.»

 وی افزود: «من 34 سال و هشت ماه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با پست‌های مختلف خدمت کردم و این افتخار را داشتم، اما در طول دو سال در پرسپولیس واقعا پیر شدم.»

 وی در پاسخ سوالی که آیا شما در خانه هم مثل مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس هستید؟ ‌گفت: «اتفاقا من در خانه بسیار آرام هستم، برخلاف بیرون.»

 همچنین همسر محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:‌ «شغل‌های محمد رویانیان همیشه دردسرساز بود. شغل‌های همسرم سخت، خطرناک و بسیار جدی بود. مانند جبهه جنگ، پلیس 110، راهنمایی و رانندگی، ستاد سوخت و خدمات دیگر در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران. اما همه این پست‌ها یک طرف و پرسپولیس یک طرف دیگر.»

محمد رویانیان و همسرش

منبع: 598

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =