سید مهدی محور ورزشکار پیشوایی موفق شد با ثبت رکورد ۱۰ کیلومتر طناب زنی در مدت زمان ۴۵ دقیقه و ۲۰ ثانیه رکورد جدیدی را به‌صورت رسمی در کشور بنام خود ثبت کند.

به گزارش سرویس ورزشی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ همزمان با ایام دهه کرامت و با حضور محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان، گروه ثبت رکوردهای ورزشی فدراسیون همگانی کشور، رئیس هیئت همگانی شهرستان پیشوا و جمعی از مسئولان و ورزشکاران و مردم پیشوا، رکورد طناب زنی با دو در ایران مقابل دوربین صدا و سیما شکسته شد.

TanabZani (5)

محسن بوربور معاون ورزش و جوانان شهرستان پیشوا در توضیح این خبر گفت: با هماهنگی انجام شده توسط هیئت همگانی شهرستان پیشوا با فدراسیون و مکاتبه انجام شده عصر دیروز سعید اردستانی و سید مهدی محور ورزشکاران این خطه قهرمان پرور هنر خود را مقابل دیدگان گذاشتند.

بوربور خاطر نشان کرد: مراسم رسمی ثبت رکورد که با حضور رضایی مسئول کمیته ثبت رکوردهای ورزشی کشور، اعضاء شورای شهر و معاون  شهردار و پرسنل هلال احمر همراه بود سعید اردستانی قهرمان ارزنده پیشوایی که چندین بار رکورد طناب زنی را شکسته بود متأسفانه با ثبت ۱۰۸۸۱ طناب در یک ساعت از ثبت رکورد جدید بازماند.

TanabZani (4)

همچنین وی افزود: در ادامه ثبت رکورد طناب زنی، سید مهدی محور در مسیر ۱۰ کیلومتری پس از عبور از مسیرهای برون شهری با قدرت و استقامت به مسیر خود ادامه داده و توانست در مدت زمان ۴۵ دقیقه و ۲۰ ثانیه رکورد جدیدی را به‌صورت رسمی در کشور بنام خود ثبت نماید.

گفتنی است در مراسم ثبت ملی رکورد طناب زنی استقامتی که توسط ورزشکاران پیشوایی انجام شد، سعید اردستانی با کسری ۶۰ حرکت از ثبت رکورد جا ماند و اسطوره استقامت پیشوا و کشور سید مهدی محور رکورد ۷۵ دقیقه ای ورزشکار کازرونی را شکسته و توانست در مدت زمان ۴۵ دقیقه و ۲۰ ثانیه، مسیر ۱۰ کیلومتری را طناب زده و رکورد جدیدی بنام خود و شهرستان پیشوا ثبت نماید.

TanabZani (1)

تشویق بی حد مردم و ورزشکاران و مسئولان و علی‌الخصوص حضور مداوم گروه تصویربرداری واحد مرکزی خبر و امدادگران هلال احمر از نکات بارز و مثبت این مراسم بود.

TanabZani (2)

TanabZani (3)

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =