زمان خداحافظی مهدی رحمتی از فوتبال مشخص شد

سید مهدی رحمتی سنگربان شماره یک استقلال در آیتم ویژه برنامه ۹۰ مدعی شد تا رکورد بهزاد غلامپور را نزند فوتبال را کنار نمی‌گذارد.

به گزارش تهران نیوز ، سید مهدی رحمتی سنگربان شماره یک استقلال در آیتم ویژه برنامه ۹۰ مدعی شد تا رکورد بهزاد غلامپور را نزند فوتبال را کنار نمی‌گذارد. شب گذشته گزارش جالب توجهی به مناسبت روز دانش آموز از برنامه ۹۰ پخش شد که به خاطرات سید مهدی رحمتی و مرتضی اسدی از دوران مدرسه به ویژه کلاس درس یحیی گل محمدی در مدرسه شهدای هویزه اختصاص داشت.
در میان این گزارش مرتضی اسدی و مهدی رحمتی با یک سئوال مشترک مواجه می شوند؛ "کی از فوتبال خداحافظی می کنی؟".
مرتضی اسدی در پاسخ به این پرسش می گوید: "من ۲ سال با سهراب بختیاری زاده هم تیمی و هم اتاقی بودم و تا رکورد سهراب را نزنم از فوتبال خداحافظی نمی کنم". در همین حین یحیی گل محمدی می گوید: "فکر می کنم الان ۳۶ ساله باشی پس کم کم باید به فکر خداحافظی باشی" و بعد به شوخی می گوید: "من ۳۷ سالگی از فوتبال خداحافظی کردم اگر الگو ملگو سرت میشه باید خداحافظی کنی".
مهدی رحمتی هم در واکنش به همین پرسش می گوید: "چند روز پیش خدمت آقا بهزاد (غلامپور) بودم. آقا بهزاد تا ۴۱ سالگی فوتبال بازی کرد من هم ۴۱ سال و یک روزم که شد از فوتبال خداحافظی می کنم".
مرتضی اسدی هم به شوخی می گوید: "گلرها تا ۵۰ سالگی هم می توانند بازی کنند. آخر کاری نمی کنند که... یک توپ می آید می گیرند بعد همه می‌گویند مهدی... رحمتی... حالا دفاع ۱۰۰ توپ دفع می کند یک توپ که رد می شود می گویند دفاع چقدر ضعیف است!
۱۱نیوز
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =