زمان دقیق برگزاری دیدار با نروژ هنوز مشخص نیست

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هر زمانی نیاز باشد از کی‌روش می‌خواهیم تا به تیم امید کمک کند و مشکلی در این خصوص وجود نخواهد داشت.

به گزارش سرویس ورزشی تهران نیوز؛ علی کفاشیان در گفت و گو با فارس در خصوص اینکه آیا زمان برگزاری مجمع عادی و سالیانه فدراسیون فوتبال مشخص شده است یا خیر، گفت: این مجمع مهر یا آبان ماه امسال برگزار می‌شود اما زمان قطعی آن مشخص نشده است.

وی ادامه داد: قرار است شهریور ماه امسال حسابرسی‌های مالی فدراسیون انجام شده و سپس در خصوص زمان دقیق برگزاری مجمع عادی فدراسیون فوتبال تصمیم گیری خواهیم کرد.

کفاشیان در مورد اینکه کاشانی، مدیر تیم ملی امید اعلام کرده بود که او باید در خصوص قطع همکاری کی‌روش با تیم ملی امید اظهار نظر کند، گفت: در مورد جزئیات این موضوع اطلاع دقیقی ندارم اما هر زمانی نیاز باشد از کی‌روش می‌خواهیم تا به تیم امید کمک کند و مشکلی در این خصوص وجود نخواهد داشت.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد انتخاب اسلامیان به عنوان مدیر تیم ملی گفت: از اسلامیان خواستیم تا با کی‌روش هماهنگی لازم را داشته باشد و بر امور مربوط به تیم ملی نظارت کامل را داشته باشد. در خصوص مباحث اقتصادی نیز قرار شده است تا وی کمک‌های زیادی به تیم ملی انجام دهد، ضمن اینکه ما هر زمان که از اسلامیان درخواست کرده‌ایم او برای کمک به تیم ملی پیش قدم شده است.

کفاشیان درباره دیدار پیشنهاد نروژ برای برگزاری دیدار دوستانه با ایران گفت: رئیس فدراسیون نروژ ضمن اهدای پیراهن امضا شده این کشور به بنده در نامه‌ای خواستار همکاری‌های دو فدراسیون و برگزاری دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران و نروژ شده است که هنوز در مورد تاریخ برگزاری این دیدار بررسی و جمع‌بندی به عمل نیامده است.

انتهای متن/*

 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =