به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آفتاب ري علیرضا زواره رئیس هیئت مدیره جهاد نصر استان تهران و معاون مؤسسه جهاد نصر کشور همزمان با دومین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر که با عنوان «انقلاب اسلامی، طلیعه ظهور و حکومت جهانی حضرت مهدی (عج)» نامگذاری شده است، در سخنانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز ورامین اظهار داشت: انقلاب اسلامی پس از 34 سال همواره قدرتمندتر می‌شود.

وی با بیان اهمیت اصل ولایت فقیه در قانون اساسی گفت: تا زمانی که ولی‌فقیه هست دشمن نمی‌تواند انقلاب اسلامی ما را شکست دهد و بر ما پیروز شود و مانند انقلاب‌های دیگر از درون منحرف کند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: عوامل استکبار به دنبال یک اصل هستند و آن محو نظام جمهوری اسلامی به‌ویژه اصل ولایت فقیه است چراکه می‌گویند اگر این اصل نباشد می‌توان انقلاب اسلامی را از درون منحرف کرد.

وی عنوان کرد: دشمن در این 34 سال پس از انقلاب توانسته است وزرا و وکلای مختلفی را فریب داده و به سوی خود متمایل کند اما نظام ما همچنان با صلابت ایستاده است و این امر به دلیل وجود اصل ولایت فقیه است، انقلاب اسلامی ما با تدابیر مقام معظم رهبری روز به روز قدرتمندتر می‌شود و این یکی از اقدامات و وظایف ولی امر مسلمین در نظام جمهوری اسلامی برای حفظ و ارتقای اقتدار نظام در عرصه داخلی و بین‌المللی کشور است.

زواره با بیان عوامل قدرت و عزت ملت ایران اظهار داشت: پیروی از اسلام ناب محمدی، رهبری آگاه و مقتدر و بصیرت مردم سه عامل سرافرازی و قدرت ملت است.

وی افزود: البته در بسیاری از مواقع، افکار سکولار در برخی مدیران ما نفوذ کرده و از آنجایی‌که دین با منافع آنان منافات داشته پا روی دین گذاشتند، همچنین اشرافی گری نو در دهه‌های دوم به بعد در بین برخی مدیران و مسئولان شکل گرفت و زمانی که می‌دیدند ولایت فقیه با منافع آن‌ها متضاد است به دشمنی پرداختند و در نهایت از کشور فرار کردند.

رئیس هیئت مدیره جهاد نصر استان تهران به برخی مشکلات اقتصادی اشاره کرد و گفت: راه حل برون رفت از این مشکلات قناعت و صرفه‌جویی مردم، مبارزه جدی دستگاه‌های مسئول با سوء‌استفاده کنندگان و سودجویان و برخورد با عوامل اصلی فساد و تبعیض و پیروی از فرمایشات رهبری است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =