به رغم قول مساعد فرمانده انتظامی استان مازندران مبنی بر توقف ساخت و سازها در منطقه گدوک فیروزکوه ، پلیس راه سوادکوه فعالیت غیرمجاز خود را در این منطقه از سر گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز؛ عصر روز  (شنبه) و با حکم دادستان عالی و انقلاب شهرستان فیروزکوه، بنای غیرمجاز پلیس راه مازندران در منطقه گدوک توسط عوامل راهداری شهرستان تخریب شد.

به گفته “ابوالفضل زمانی نژاد” بخشدار مرکزی شهرستان فیروزکوه، از سال ۱۳۸۰ و با مشکلاتی که پلیس راه استان مازندران برای گشت زمستانه در منطقه مرزی گدوک (مرز سوادکوه و فیروزکوه) مواجه بود، ساختمانی از سوی اهالی روستای گدوک در اختیارشان قرار گرفت.

پس از گذشت سالها، پلیس راه مازندران نسبت به ادامه عملیات ساخت و ساز و افزایش بنا به صورت غیرمتعارف اقدام کرد که عصر روز گذشته با حضور عوامل راهداری، نسبت به تخریب بنای جدید اقدام شد.

با حضور مسؤولان محلی دو شهرستان، مقرر شد تا در ابتدای سال ۹۳ و پس از پایان تعطیلات نوروزی، با حضور مسؤولان نیروی انتظامی، راه و شهرسازی و پلیس راه دو استان، مساله هر چه سریعتر حل و فصل شود.

به رغم این مساله، مشاهدات میدانی خبرنگار دیمه نیوز و گزارشات واصله از منابع مردمی حاکی است؛ پلیس راه شهرستان سوادکوه  مجدداً به ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه فوق الذکر اقدام کرده است.

مسؤولان محلی شهرستان فیروزکوه که پیش از این نسبت به انعکاس وقایع پیشگفته اقدام کرده اند، منتظر دستور مراجع فرادستی هستند.

منطقه گدوک در ۱۵ کیلومتری شمال شرق فیروزکوه و در مرز مشترک با استان مازندران قرار دارد.  انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =