آفتاب ری: سارق مسافر نما در شهرستان رباط کریم به دام پلیس افتاد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ سرهنگ جعفر علیزاده، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم درتشریح این خبر اظهار کرد: متهم دستگیر شده به هویت مجتبی در چند فقره، خودروهای مسافربر شخصی را تا بیمارستان شهر رباط کریم می کشانده و از آنان به بهانه  عمل جراحی پسرش و خرید دارو وجه نقد دریافت می کرد.

وی افزود: مهتم از حسن نیت و غفلت رانندگان سوء استفاده می کرد و به بهانه دریافت پول از عابر بانک در مسیر بیمارستان و داروخانه های سطح شهر از صحنه جرم متواری می شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم با بیان اینکه یکی از رانندگان در دستگیری این متهم نقش بسزایی داشت، ابراز کرد: این نوع کلاهبرداری از سوی سارق چند مرحله تکرارشد تا اینکه یکی از رانندگان از نیت این سارق حرفه ای باخبر شد و به نیروی انتظامی خبر داد.

وی افزود: این سارق حرفه ای همچنین به 11فقره سرقت از کارگاه ها، باغ ها و اماکن خصوصی در سطح شهرستان رباط کریم اعتراف کرد و حتی به سرقت از یک مهد کودک هم اشاره کرده است.

سرهنگ علیزاده با اشاره به مالباختگان این پرونده خاطرنشان کرد: مهتم دستگیر شده به همراه پرونده انواع سرقت های او در پلیس آگاهی شهرستان تکمیل و تحویل مقام قضایی شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =