سازمان های مردم نهاد نباید نسبت به مشکلات جامعه بی توجه باشند

معاون فرماندار ملاردگفت: تلاش می کنیم با فراهم ساخت یک ساز و کار مناسب،زمینه را جهت ارائه طرح و برنامه توسط سمن‌ها و پیگیری آن ها فراهم کنیم.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه خبری اقتدار ملارد، کارگاه مهارت افزایی سازمان‌های مردم نهاد شهرستان ملارد با حضور علیرضا سازی معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران، مجتبی شاهقلیان معاون فرماندار ملارد، و اعضای موسسه و انجمن‌های مردم نهادشهرستان ملارد در سالن جلسات فرمانداری ملارد برگزار شد.

مجتبی شاه قلیان معاون فرماندار شهرستان ملارد در این مراسم توجه به سازمان‌های مردم نهاد را جزو ملزومات دانست و گفت: تلاش می‌کنیم با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و جلسات از تجربیات اعضای سمن‌ها در پیشبرد اهداف آن‌ها نهایت استفاده را کنیم. در واقع هدف بر این است تا ساز و کار مناسبی جهت ارائه طرح و برنامه توسط سمن‌ها فراهم شود. در این راستا تلاش می‌کنیم درحد بضاعت سازمان‌های مردم نهاد را همراهی کنیم.

سمن های ملارد

وی با اشاره به لزوم توجه به شرایط جامعه تشریح کرد: مشکلات جامعه امروزه بر کسی پوشیده نیست . به خصوص شهرستان ملارد که با غفلتی که در گذشته صورت گرفته جمعیتی بی هدف و یا باهدف به آن مهاجرت کرده وساکن شده است . بالاخره این جمعیت هموطنان ما هستند، ما و NGO ها باید مسائل و مشکلات جامعه را و همین اتحاد و تامین روانی از کارگروهی را باید تجربه کنیم و از کنار مسائل و مشکلات جامعه ، خانواده ، محل و زندگی شهری بی توجه عبور نکنیم.

معاون فرماندار ملارد تصریح کرد: نگاه دولت این گونه است . ولی در بدنه ، ساز وکار ها و قوانین پیچیدگی خود را دارند . ما به عنوان دولت ممکن است در برخی جاها نتوانیم همکاری مناسبی داشته باشیم . اما سمن ها باید همچنان با قوت اهداف خود را دنبال نمایند .مباحث امروز در جهت افزایش کارگروهی بود تا بتوانیم خدمات اجتماعی خوبی داشته باشیم .

همچنین در این مراسم خانم دکتر بهزادی دکتری روانشناسی و مشاوره خانواده در موضوع برقراری ارتباط موثر در فعالیت های گروهی مطالبی را بیان داشت .

img_2434-customسمن های ملاردسمن های ملاردسمن های ملاردسمن های ملارد

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =