سازندگان مسکن برای کاهش هزینه های خود به مصالح چینی روی آورده اند

مهندس راه و شهرسازی شهرستان قرچک گفت: اغلب سازندگان ساختمان برای کم کردن هزینه ها از مصالح ضعیف و یا چینی که کیفیت ندارد استفاده می کند که بعد از سکونت مالکان با مشکلات بسیار و ویرانی ساختمان مواجع می شوند.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از قرچک آنلاین- بیشتر سازندگان مسکن برای کاهش هزینه های خود به مصالح چینی روی آورده اند و با این کار استحکام ساختمان ها را به خطر انداختند. مهدی آقازاده مهندس راه و شهرسازی شهرستان قرچک در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین با اشاره به عقب افتادگی کشور در به کارگیری مصالح نوین اظهار داشت:  نمای ساختمان نشان دهنده فرهنگ و هویت یک شهر است و این نما توسط سازندگان آن باید مورد توجه قرار گیرد. وی گفت: اغلب سازندگان ساختمان برای کم کردن هزینه ها از مصالح ضعیف و یا چینی که کیفیت ندارد استفاده می کند که بعد از سکونت مالکان با مشکلات بسیار و ویرانی ساختمان مواجه می شوند. 13950505_061422_887_%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c آقازاده بیان کرد: مصالح ساختمان باید با شرایط آب و هوای هر منطقه سازگار باشد و اگر مصالح متناسب استفاده نشود، ساختمان روی به نابودی خواهد رفت. وی با اشاره به افزایش جمعیت تاکید کرد: با توجه به افزایش جمعیت تقاضا نیز افزایش پیدا می کند و ساخت ساختمان های مرتفع انجام می شود و باید این ساختمان ها با استاندارد مصالح همراه باشد.
????????????????????????????????????
مهندس راه و شهرسازی شهرستان قرچک تصریح کرد: در کشورهای پیشرفته ساختمان برای مالک یا سازنده نیست و برای دولت نمای کلی شهر و استحکام آن بسیار مهم است. وی در پایان خاطرنشان کرد: اداره راه و شهر سازی هر شهر با نظارت بر ساخت ساختمان ها و استاندارد مصالح می تواند از حوادث احتمالی که خسارت و یا جان مردم را به خطر بیندازد جلو گیری کند.   انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =