۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳
سال ۱۳۹۶ تحویل شد

سال ۱۳۹۶ که رنگ و بوی فاطمی نیز به خود گرفته است تحویل شد.

به گزارش تهران نیوز ، سال ۱۳۹۶ که رنگ و بوی فاطمی نیز به خود گرفته است تحویل شد. با توجّه به زمان تحویل سال جدید که در ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه روز دوشنبه ۳۰ اسفندماه خواهد بود و زمان شرعی اذان ظهر به افق تهران که ساعت ۱۲:۱۵ دقیقه می باشد ، لذا آغاز رسمی ویژه برنامه‌های تحویل سال پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السلام ، قرائت قرآن، اذان ظهر ، و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در مصلّی ، مسجد جامع ، صحن ها و رواق های حرم مطهر ،انجام خواهد شد ، سپس مراسم تحویل سال نو از ساعت ۱۳ با قرائت قرآن توسط آقای داود لاچینانی شروع و با قرائت زیارتنامه حضرت عبدالعظیم علیه السّلام توسّط آقای علی محمّدپناه و قرائت دعای توسّل توسّط آقای زین العابدین فرد ، قرائت دعای تحویل سال و پخش تیزر صوتی تحویل سال ادامه خواهد یافت. پخش پیام مقام معظّم رهبری و ریاست محترم جمهوری پایان بخش این مراسم آیینی است .

معاونت فرهنگی و امور زائران و دبیر ستاد تحویل سال نو آستان مقدّس، با اشاره به حضور گسترده و انبوه زائران و مجاوران در بارگاه حضرت عبدالعظیم علیه السلام که ویژگی ثابت این ایام است، بیان کرد: با هماهنگی‌های صورت‌گرفته و تلاش همکاران در قسمت‌های مختلف و به‌ویژه در بخش سیستم صوتی حرم مطهر ، تدابیر لازم جهت استفاده زائران از برنامه‌ها انجام شده است. عباس سلیمی گفت: ویژه‌برنامه‌های تدارک دیده شده برای تحویل سال جدید به صورت سراسری در اماکن متبرکه حرم مطهر پخش خواهد شد و تقاضای ما از زائران محترم این است که باتوجّه به ازدحام شدید جمعیت ضمن همکاری با خادمین و عوامل انتظامات آستان مقدّس ، از فضاهای بیرونی آستان و صحنها نیز استفاده نمایند .

انتهای متن/*

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =