۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
سایت فرهنگیان ایران افتتاح شد

سایت فرهنگیان ایران همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با هدف اطلاع رسانی ویژه در زمینه موضوعات مربوط به فرهنگیان افتتاح شد.

به گزارش تهران نیوز؛ احمد کارآمد مدیر مسئول پایگاه خبری فرهنگیان ایران  ضمن اعلام افتتاح سایت خبری فرهنگیان ایران، گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب مردم ایران، پایگاه خبری فرهنگیان ایران از صبح چهارشنبه ۲۱ بهمن ۹۴ فرهنگیان
وی ادامه داد: این پایگاه که به همت تعدادی از معلمان دغدغه مند شروع به کار کرده است، بر روی
نشانی farhangianeiran.ir  قابل دسترسی است و قصد دارد انشا الله در مدت کوتاهی با کمک خود فرهنگیان عزیز در همه سطوح به یکی از پر مخاطب ترین سایت های خبری ایران تبدیل شود و ان شا الله در فاز دوم با راه اندازی قسمت بین الملل و سه زبانه شدن پایگاه، بین فرهنگیان کشور های مختلف با فرهنگیان کشور اسلامی مان ارتباط تنگاتنگی برقرار کند.
کارآمد درباره ماهیت و ویژگی های سایت فرهنگیان ایران افزود:  پایگاه خبری فرهنگیان ایران دارای بخش‌های گوناگون همچون اخبار فرهنگیان و دانش آموزان، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، چندرسانه ای و قسمت جدید و نو آورانه ای به نام مطالبات مردمی می باشد که تولید و انتشار اخبار داخلی و خارجی به ویژه اخبار فرهنگیان ایران را در دستور کار دارد.
وی در پایان افزود: هم اکنون که بر همه ثابت شده آموزش و پرورش مهمترین مقوله سیاسی اجتماعی کشور است و به نوعی سرمایه گذاری و برنامه ریزی مناسب برای این وزارت خانه و فرهنگیان و دانش آموزان آن متضمن آینده درخشان جمهوری اسلامی است، بر آن شده ایم تا سایتی فراهم آوریم که برای اولین بار فرای از دیدگاه های سیاسی و حزب و جناح های مختلف به بررسی نقاط ضعف و قوت مجموعه نظام آموزش و پرورش کشور بپردازیم.
لازم به ذکر است؛ مطالبات مردمی، محلی است برای مطرح کردن مطالبات مختلف فرهنگیان توسط خود فرهنگیان عزیز و همچنین  شفاف سازی اتفاقات تلخ و شیرین فضای آموزشی کشور در سطح رسانه و فضای مجازی است.
تا با عمل به رسالت اطلاع رسانی خود از طریق خبر و تحلیل به پیشرفت و توسعه سیستم آموزشی کشور در حد بضاعت خود عمل نماییم. تا باشد که مورد توجه و رضایت حضرت حق و حجت او حضرت حجه ابن الحسن العسکری (عج) قرار گیرد
انشاء الله.
علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر به اینجا (+)مراجعه نمائید.
انتهای متن/*
 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =