به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری از پاكدشت :بزرگداشت حماسه 9دي در شهرستان پاكدشت با حضور دكتر حداد عادل به عنوان سخنران ،امام جمعه  ،نماينده مجلس ،فرمانده ناحيه مقاومت بسيج ،فرماندار و ديگر مسئولين شهرستان و همچنين جمع گسترده مردم شهيد پرور و هميشه در صحنه شهرستان پاكدشت برگزار شد .

دكتر حداد عادل در این مراسم گفت :9دي تجديد ميثاق با رهبري بود و در واقع 9دي روز بصيرت مردم هميشه در صحنه ايران بود .

وي اظهار داشت :ملت ما گرفتار يك فتنه داخلي شده بودند و درواقع مقابله با فتنه دشوارتر ازمقابله با دشمن آشكار است چرا كه تشخيص  دوست از دشمن دشوارتر است .

دكتر حداد عادل خاطر نشان كرد :فتنه گران دست به دست امريكا داده بودند و در روز قدس سال 88 در حالي كه بطري آب در دستشان بود شعار مي دادند نه غزه نه لبنان جانم فداي ايران و به دشمنان فهماندند كه ماديگر از فلسطين و لبنان حمايت نخواهيم كرد .

در ادامه دكتر حداد عادل به سخنان مقام معظم رهبري در خطبه هاي نماز جمعه آن روزها اشاره كرد :رهبر عزيزمان خودشان به فتنه گران گفتند :شما بگوييد چگونه در راي ها تخلف صورت گرفته است تا خودم آن را پيگيري كنم ولي آن فتنه گران در اين باره چيزي را بيان نكردند.

در ادامه نماينده مردم تهران در مجلس اظهار داشت :فتنه يك اتفاق دروني است همان اتفاقاتي كه در زمان خلافت امام علي (ع)رخ داد كه موجب جنگهايي شد در سال 88 همان اتفاقات در حال رخ دادن بود .

وي درادامه افزود:مقام معظم رهبري خود گروهي را در خصوص رسيدگي در مورد اعتراضات فتنه گران  تشكيل دادند تا مسئله بررسي شود ولي به واقع مشخص بود جريان انتخابات براي فتنه گران بهانه بوده انان در واقع هدفشان جداكردن ولايت فقيه از رهبري بود و اين امر براي مردم آشكار شد .

دكتر حداد عادل خاطر نشان كرد :فتنه گران در روز عاشورا حسيني زماني كه مردم مشغول عزاداري اباعبدالحسين (ع)بودند با به آتش كشيدن پرچم امام حسين (ع)و ابراز خوشحالي و شادي كردن در آن روز مقدس خشم مردم ار به اوج خود رساندند و درمقابل مردم با بصيرت ما با  حضور خود در 8و9دي ماه 88 به فتنه خاتمه دادند و مشت محكمي بر دهان فتنه گران زدند.

وي افزود :ملت ايران با به صحنه آمد خود در 9دي بصيرت خود را نشان دادند و تجديد ميثاقي با رهبر عزيزشان داشتند .

دكتر حداد عادل در ادامه بصيرت را اين گونه بيان كرد :بصيرت يعني آگاهي بصيرت يعني آگاهي كامل به مسائل ،بصيرت يعني حق را از باطل شناختن ،بصيرت يعني ظاهر را از باطن تشخيص دادن ،بصيرت يعني همان كاري كه مردم شهيد پرور ايران در 9دي به نمايش گذاشتند .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =