فرمانده نیروی قدس سپاه در یادواره شهدای والامقام روستای دهماسین با تأکید بر اینکه هیچ حادثه ای جامع تر ،جذاب تر ،پاک تر ،مطهرتر و با طراوت تراز دوران دفاع مقدس سراغ نداریم مگر در دوران امام معصوم (ع) تصریح کرد:هیچ حادثه دینی به زیبایی دوران دفاع مقدس ندیدم.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري  با حضور سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادواره شهید میثم کهندل و شهدای والامقام روستای دهماسین در شهرستان پیشوا برگزار شد.

سردار حاج‌قاسم سلیمانی در این مراسم با بیان این که در جمهوری اسلامی ایران احساس بسیار خوبی نسبت به شهید و جهاد وجود دارد اظهار داشت:شاید پرجاذبه ترین موضوع در بین جوانان ما جهاد و شهادت باشد.

فرمانده نیروی قدس سپاه با تأکید بر اینکه  هیچ حادثه ای جامع تر ،جذاب تر ،پاک تر ،مطهرتر و با طراوت تراز دوران دفاع مقدس سراغ نداریم مگر در دوران امام معصوم (ع) تصریح کرد:هیچ حادثه دینی به زیبایی دوران دفاع مقدس ندیدم.

سردار سلیمانی افزود : من در تجربه خود دو عامل را دیدم که باعث شد که انسان های گمنامی در جبهه ها پر آوازه شوند و بعد از شهادت هم راه آن ها پر رونق تر از یک مرجع تقلید باشد ،یکی خوف از خدا و دیگری بندگی است.هرکسی این دو ویژگی را داشته باشد به مقام عظمای الهی می رسد.

فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد:هرکس از خدا بترسد خدا همه چیز را از او می ترساند و هرکس از خدا نترسد خدا او را از همه چیز می ترساند.شهید کهندل همین خصوصیات را داشت.

  منبع : ندای پیشوا انتهای پیام - ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =