خبرگزاری فارس: رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ناکامی ها و عقب ماندگی دولت ها و دستگاه ها بر اثر دور بودن از خط ولایت است، که باید قدر نعمت ولایت را بدانیم.

خبرگزاری فارس: از ابتدای انقلاب هرگاه دولت بر خط ولایت عمل کرده، موفق بوده است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در هیئت عاشقان ولایت استان ایلام که با حضور صدها نفر از فرماندهان پایگاه های مقاومت و سرگروه های حلقه های تربیتی بسیج برگزار شد؛ بیداری اسلامی و بیداری مستضعفان جهان را مدیون تلاش و ایثارگری امام راحل و شهدا دانست و گفت: امروز نقطه امید همه مسلمانان بلکه همه مستضعفان عالم هستیم و باید جامعه خود را در بالاترین سطح اسلامی بسازیم.

سردار نقدی با گرامیداشت یاد و خاطره سه هزار شهید استان و ایثارگری های مردم غیور ایلام در دفاع مقدس و دوران پس از جنگ بیان کرد: ملت ایران قیام کرد و شعارهای بلندی را بر دست گرفت و حالا همه ملت ها به این راه پیوستند، امروز نقطه امید هستیم و نمی توانیم مستضعفین را تنها بگذاریم.

ایشان با اشاره به سخن امام خامنه ای که فرمودند "بشریت در آستانه تحول بزرگ تاریخی است"، انتظار از جمهوری اسلامی را یک جامعه متکامل اسلامی دانسته و افزود: از ابتدای انقلاب هرگاه دولت بر خط ولایت عمل کرده، موفق بوده است و ناکامی ها و عقب ماندگی دولت ها و دستگاه ها بر اثر دور بودن از خط ولایت است، که باید قدر نعمت ولایت را بدانیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در طی مراحل پنج گانه انقلاب در مرحله تشکیل جامعه اسلامی هستیم تأکید کرد: با توجه به تجربه 33 ساله انقلاب، وصیت امام و شهدا و آموزه های دینی، رفتن به سمت قله سعادت جامعه با حرکت به دنبال ولایت صورت می پذیرد.

وی بزرگترین پیروزی و فتح الفتوح ملت را گزینش ولایت فقیه به عنوان رهبر برشمرده و گفت: بسیج سازمانی است که می تواند اندیشه های ولایت را پس ازدرک و فهم خوب در بستر جامعه به جریان انداخته و تحقق بخشد.

ایشان حل مشکلات را در گرو توفیق جاری کردن تفکرات ولایت در جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی که ولایت آن را مطرح کرده، چاره بیکاری است که باید آن را تبیین و ترویج کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج خاطرنشان کرد: نباید فرمایشات ولایت برای ما به دلیل در دسترس بودن، عادی شود و از آن به سادگی عبور کنیم.

سردار نقدی با اشاره به تعطیلی سفارت اسراییل و سرنگونی شاه در همان روز انقلاب با نعمت و عظمت ولایت گفت: دولت های انقلابی پس از پیروزی بیداری اسلامی جرات نکردند سفارت اسراییل را در کشورشان تعطیل کنند که این به دلیل دوری از نعمت ولایت فقیه است.

وی با اشاره به محورهای 12 گانه اقتصاد مقاومتی از فرمایشات رهبری تاکید کرد: بخش عظیمی از اقتصاد جنگ ما اقتصاد مردمی بود و لازم است فرهنگ تولید و کار به عنوان یکی از مولفه های اقتصاد مقاومتی در میان جامعه گسترش یابد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اقتصاد بدون نفت را راهکار همه معضلات اقتصادی دانست و افزود: تحریم نفتی ایران در عمل انجام نشده چون آنها به نفت ما نیاز دارند و همچنان کمتر و بیشتر می خرند.

ایشان نوسانات بازار ارز را با توطئه اخلال گران دانست که با کمی پیگیری به ثبات نسبی رسید و خاطرنشان کرد: پس از دور جدید تحریم ها بعضی در داخل گفتند که در شرایط شعب ابیطالب هستیم تا تسلیم استکبار شویم و آنها تاریخ را نخوانده اند چون نتیجه شعب ابیطالب، مقاومت تا پیروزی اسلام بود.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج اظهار داشت: حتی اگر تحریم ها هم اثر بگذارد در مقابل این تهدیدای کوچک تسلیم نمی شویم چون ارزش های بالاتری داریم و به خاطر آنها جوانان زیادی را تقدیم کرده ایم.

وی آمریکا را در حرکت نظامی ناتوان عنوان کرده و گفت: امروز اسرائیل بسیار عاجز و در محاصره مسلمانان مصر، فلسطین و غزه است که با بیداری اسلامی در اردن، راه تنفس آن کاملا قطع می شود.

سردار نقدی تکلیف امروزمان را آزادی قدس بیان کرد که به حکم ثانویه نمی توانیم عملی کنیم و افزود: ای کاش صهیونسیت ها حماقت کرده و با ایران بجنگند تا اسرائیل را فقط با همین مردم غیور ایلام از روی زمین محو کنیم.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =