به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگر در همایش ویدئو کنفرانس معاونت های تشکل های مردمی ستاد های احیای سراسر کشور اظهار داشت: سعادت انسان ها در سایه ارتباط با ائمه معصومین است و مراکزی که این ارتباط را به وجود می آورد هیات مذهبی هستند، یکی از نعمات خداوند این است که شما را واسطه این ارتباط قرار داده و این نعمت بزرگی است که دشمنان داخلی و خارجی درصدد از بین بردن آن هستند.

وی افزود: با توجه به این که هدف قیام امام حسین (ع) امر به معروف و نهی از منکر بود، احیاء این هدف موجب استمرار نظام خواهد شد.

وی اظهار داشت: از هیات ها  انتظار می رود که تذکر لسانی را به شیوه ای مناسب در حوزه کاری خود به کار ببرند.

دبیرکل ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه هیئت‌های مذهبی می بایست الگوی مناسبی جهت احیاء فریضتین باشند.

زرگر خاطرنشان کرد: از مهمترین مسائل فرهنگ سازی، پذیرش تذکر لسانی در جامعه و آموزش صحیح در زمینه امر به معروف و نهی از منکر می باشد.

وی بیان کرد: وظیفه هیئت‌های مذهبی پیشگیری از وقوع گناه و منکرات است و از مواردی که می توان جلوی این مساله مهم را گرفت گروه های تذکر لسانی است.

وی اظهار داشت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری، هدف اصلی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر سیاست عمومی سازی فرهنگ تذکر زبانی است.

زرگر افزود: هیئت باید همان طور که برای امور جاری هیئت برنامه ریزی می کنند؛ برای احیاء امر به معروف نیز برنامه داشته باشند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =