سفر رئیس جمهور به شهرری/ راه اندازی ایستگاه راه آهن

هدایت اله جمالی پور فرماندار وی‍ژه شهرری با اشاره به سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهور به شهرستان ری اضافه کرد: در سفر دولت به شهرستان ری چندین پرو‍ژه عمرانی نظیر درمانگاه شهرری تصفیه خانه و افتتاح کمربندی امام رضا(ع) در دستور کار قرار خواهد گرفت.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، به نقل از پایگاه خبری آفتاب ری، هفتمین مجمع نخبگان بسیج اقشار ناحیه مقاومت حضرت عبدالعظیم(ع) با حضور فرماندار ویژه شهرری، نماینده شهردار منطقه ۲۰، فرمانده سپاه ناحیه ری و جمعی از ۱۷ قشر نخبگان بسیج ری، دوشنبه بیست و پنجم آبان ۹۴ در سالن همایشهای فرهنگسرای ولا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه هم اندیشی، تقدیری رییس مجمع نخبگان بسیج شهرری با اشاره به مشارکت های خودجوش و مردم نهاد بسیج اقشار تاکید کرد: ما بر طبق منویات مقام معظم رهبری در راستای ترویج فرهنگ عمومی شهرستان و فرهنگ دینی و اجتماعی همچون سربازان آماده به خدمت و گوش به فرمان هستیم.

در ادامه هفتمین مجمع نخبگان بسیج ری، رئوف مسئول قشر حقوقدانان بسیج ری با ارائه طرح آموزش های مردمی در قالب مشاوره های دسته جمعی و هدفمند به منظور پیشگیری از وقوع مشکلات حقوقی و جزایی شهروندان، نتیجه این طرح را در مرحله اول آن پیشگیری از جرم که به هزینه کمتر و رفاه بیشتر ختم می شود دانست و گفت: از نو آوریهای طرح متمرکز بودن، مستمر بودن، هدفمند بودن و بومی بودن برنامه هاست که سعی شده است بر اساس نیاز سنجی از قضات و کلای بومی جامعه هدف استفاده شود.

فرماندار ویژه شهرری در این مجمع ضمن تقدیر از نقش نخبگان بسیجی در پیشبرد اهداف شهرستان ری به خبرهای مهم این شهرستان در آینده نزدیک اشاره کرد و گفت: تا آخر هفته آینده با تلاش پیگیر مسئولین ایستگاه راه آهن شهرری راه اندازی خواهد شد و در راستای بهبود نظام سلامت شهرستان ری به زودی مرکز چشم پزشکی و تصویربرداری پیشرفته ای شروع بکار خواهد کرد.

هدایت اله جمالی پور فرماندار وی‍ژه شهرری با اشاره به سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهور به شهرستان ری اضافه کرد: در سفر دولت به شهرستان ری چندین پرو‍ژه عمرانی نظیر درمانگاه شهرری تصفیه خانه و افتتاح کمربندی امام رضا(ع) در دستور کار قرار خواهد گرفت. بنابر این گزارش، هفتمین مجمع نخبگان بسیج اقشار ناحیه ری با استقبال چشمگیر نخبگان بسیجی شهرستان ری همراه شد و در این سلسله نشست ها سعی می شود تعامل سازنده ای بین مسئولین و نخبگان در قالب ارائه گزارشات عملکرد مسئولین و ارائه پیشنهادات نخبگان برقرار شود تا حرکت اجرایی شهرستان ری به سمت اهداف تعیین شده با سرعت بیشتری همراه باشد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =