طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان فیروزکوه از سند برنامه پنج ساله شهرستان فیروزکوه رونمایی شد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري  با حضور مسئولین شهرستان و در سالن اجتماعات شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی  سند برنامه پنج ساله شهرستان رونمایی شد.

در این مراسم، اسماعیل اسفندیار، معاون برنامه‏ ریزی و اداری – مالی فرماندار و همچنین دبیر جشنواره شهید رجایی ضمن تقدیر وتشکر از مدیران اجرایی شهرستان به بیان مطالبی پیرامون این سند پرداخت.

وی گفت: این سند حاصل ۲۲ ساعت آموزش و برای ۲۴ دستگاه اجرایی از ۶۶ دستگاه می باشد.

وی بیان داشت: خوشبختانه شهرستان فیروزکوه از نعمت دانشگاه آزاد برخوردار است و به تبع آن ما نیز از اساتید با تجربه و توانای این دانشگاه در تهیه سند استفاده نموده ایم.

 رونمایی از سند برنامه پنج ساله شهرستان فیروزکوه

رونمایی از سند برنامه پنج ساله شهرستان فیروزکوه

وی در ادامه به بیان نحوه گزینش کارمندان نمونه دولت پرداخت و گفت: در سال های گذشته انتخاب کارمند نمونه بدونه هیچ شاخصه و استانداردی صورت می گرفت و عموما به صورت دوره ای کارمند نمونه انتخاب می گردید.

وی اظهار داشت: در این دوره  طی ابلاغیه ای که از سوی جشنواره شهید رجایی کشور صادر شد، که در آن ملاک ومعیار انتخاب کارمند نمونه مشخص گردید و ملاک انتخاب کارمندان نمونه شهرستان نیز بر همین اساس است.

وی گفت: به دستور فرماندار محترم از این پس ارزیابی  و اموزش ادارات در همه طبقات اداری صورت می پذیرد تا شاهد رشد همگون ادارات در خدمت رسانی باشیم.

وی اظهار داشت: خوشبختانه شهرستان فیروزکوه تنها شهرستانی در استان تهران است که همزمان با سند چشم انداز کشور دارای سند برنامه پنج ساله است.

بر اساس این گزارش، به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آنها، با استفاده از آیین نامه اجرایی مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستوالعمل‌های اجرایی مربوط درخصوص ارزیابی عملکرد سال مورد ارزیابی، بخشنامه جشنواره شهید رجایی با رویکرد کار تیمی، ابلاغ میشود. توسعه و ترویج فرهنگ عدالت گستری، مهرورزی و خدمت به مردم در نظام اداری، توسعه و ترویج فرهنگ کار تیمی به جای فرهنگ کار فردی، ارتقای کارآمدی، بهره وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرد دستگاه های اجرایی، آگاهی مردم از وضعیت عملکرد دستگاه ها و در نتیجه افزایش اعتماد عمومی، نظام مند کردن فعالیت‌ها و اقدام‌های دستگاه های اجرایی از طریق بازخوردهای نتایج ارزیابی و بازنگری اهداف، سیاست‌ها، وظایف و برنامه‌های آنها، تقویت وجدان کاری، انضباط اجتماعی و اقتصادی، روحیه کار جهادی، کارآفرینی و درستکاری، تشویق و ترغیب مدیران و کارمندان به ارائه خدمات بهتر و سریع تر به ارباب رجوع و شناسایی، انتخاب، معرفی و تقدیر از برگزیده‌ها از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

منبع : دیمه نیوز

انتهای پیام -ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =