مرتضی محمدزاده عصر چهارشنبه در جمع اعضای حلقه‌های صالحین میامی اظهار داشت: هر جوان و نوجوان بسیجی که در حلقه‌های صالحین حضور دارد، باید با فضای مجازی آشنایی داشته باشد تا بتواند برای کشور مثمرثمر باشد.

وی با بیان اینکه پیشرفت علم و تکنولوژی امری غیرقابل انکار است و نباید از آن غفلت کرد، خاطرنشان کرد: دشمن در عرصه سایبری و فضای مجازی سرمایه ‏گذاری زیادی برای منحرف کردن جوانان ایران اسلامی کرده است بنابراین باید هوشیار بود و راه‌های ورود دشمن را بست.

این کارشناس فضای مجازی تصریح کرد: دشمن با ابزار رسانه در منازل آحاد جامعه حضور دارد و لحظه به لحظه به ما نزدیک‏تر می‌شود.

وی تصریح کرد: دشمن با القای فرهنگ منحط غربی، موجب نابه‏سامانی اجتماعی می‌شود و راه‌های نفوذ و ورود دشمن نیز ماهواره، اینترنت و فضای مجازی است که در همه‌ نقاط جامعه وجود دارد.

محمدزاده افزود: در برهه کنونی که دشمن درصدد تغییر تفکرات و عقاید آحاد جامعه است، وظیفه بسیجیان افزایش آگاهی و بصیرت دینی، فرهنگی و سیاسی و پیروی و تبعیت از ولایت فقیه و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی از طریق شبهه‌زدایی و تولیدات فرهنگی است.

توطئه‌های استکبار جهانی با حضور بسیجیان خنثی می‌شود

یک کارشناس مسائل سیاسی نیز اظهار داشت: تا زمانی که بسیجیان در عرصه‌های مختلف، فرهنگی، اجتماعی، دفاعی، علمی و فناوری حاضر هستند، توطئه‌های استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی کارآیی نخواهد داشت.

عبدالحسین محمدی اظهار داشت: عضویت در گردان‌ها و بسیج یک موضوع معنوی در زندگی افراد بوده و حضور افراد جامعه در بسیج برای دشمنان تهدید است.

وی افزود: حضور حداکثری بسیجیان در فراخوانی‌های گردان، رزمایش‌ها و دیگر عرصه‌ها نشان‌دهنده اقتدار بسیج و بسیجی است.

این مسئول با بیان اینکه اعمال نیک ذخیره آخرت ماست، گفت: عضویت در بسیج و قدم گذاشتن در راه دفاع از میهن اسلامی عملی خیر و خداپسندانه است.

محمدی تصریح کرد: اعضای گردان به عنوان زبده‌ترین بسیجیان در رزمایش‌های میدانی هستند و لازم است نسبت به مسئولیت و جایگاه خود آشنایی کافی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از میامی،

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =