دکتر نقوی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آفتاب ری درشهرستان ورامین گفت: سئوال از رئیس جمهور با حداقل یک چهارم رأی انجام می شود که در حال حاضر تعداد۷۶ نفر از نماینده ها  موافق این طرح هستند.

نماینده مردم شهرستان ورامین در مجلس گفت: در حال حاضر شبهات و سئوالات زیادی در ذهن مردم ونماینده های آنها در مجلس است که بااین جلسه پرسش و پاسخ تمام این شبهات و سئوالات برطرف شده وبرای عموم مردم شفاف سازی می شود.

نقوی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد نکشاندن مشکلات قوا به محافل عمومی گفت: این جلسه سئوال و پرسش یکی از وظایف قوه مقننه می باشد که نماینده های مردم موظف به آن هستند نه مشکل بین قوه های مقننه و اجراییه.

وی بیان کرد: طبق دستور مقام معظم رهبری ما نباید مشکلات بین قوا را به محافل عمومی کشانده و آن را به درگیری های سیاسی تبدیل کنیم با اینکه این جلسه مشکل بین دو قوه نیست ولی نفراتی هستند که مباحث داخلی و حتی  جلسات غیر علنی مجلس را به نشریات و رسانه ها کشانده که این خود باعث به وجودآمدن مشکلات و تنش در بین مردم می باشد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات و همچنین سئوال از رئیس جمهور در زمان هشت سال دفاع مقدس  گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نظامی قدرتمند در همه مسائل است که با این مسائل کوچک  مشکلی در روند کنترل آن بوجود نمی آید و نباید نفراتی که صاحب تریبون و نشریات هستند به این مسائل دامن زنند.

وی گفت: اگر راننده ای تخلف کرد باید بگوییم که افسر راهنمایی و رانندگی به دلیل ایجاد تنش باید از اشتباه فرد خاطی  چشم پوشی کرده و نادیده بگیرد؟ وقتی رئیس جمهور هم متوجه شود در قبال کارهای انجام شده باید پاسخگو باشد حتماً در تصمیمات خود دقت نظر بیشتری می کند.البته این بدین معنی نیست که این جلسه مشکلی در سطح جامعه به وجود می آید.

نقوی گفت: سئوالات ما از رئیس جمهور نه سیاسی است نه خطی بلکه کاملاً فنی و کلی می باشد که شاید رئیس جمهور محترم هم پاسخ کاملاً قانع کننده ای برای آنها داشته باشد که همگی از آنها باخبر می شویم.

وی بیان کرد: رئیس جمهور محترم در جلسه مجلس حاضر شده و به سئوالات پاسخ می دهد، یا جواب قانع کننده ای برای کارهای انجام شده دارد و اگر هم غیر از این بود مجلس تصمیم می گیرد.

نماینده مردم ورامین در خانه ملت گفت: مجلس وظیفه خود را در قبال زمان و شرایط انتخابات ریاست جمهوری انجام داده و تمام قوانین را وضع کرده است ولی این کاندیدها هستند که باید بر سخنان رهبری جامه عمل بپوشانند و از انتخابات زود هنگام پرهیز کنند؛ امروز مدیران ارشد کشور تمام قوای خود را برای رو به بهبود رفتن کشور و بر طرف شدن مشکلات مردم هزینه کرده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: آمریکا سیاست سلطه طلبانه و اشغالگرایانه خود را از دست نمی دهد ولی تنها فایده  انتخاب اوباما برای ما این است که ما در چهار سال اول ریاست جمهوری وی با تفکرات و کارهای او آشنا شدیم و این کار را برای ما تا حدودی آسان تر می کند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =