سومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند با حضور فرماندار، معاون عمرانی فرمانداری، بخشداران، شهرداران و دیگر مسئولان شهرستان در فرمانداری دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از تارود؛ ˈناصر محمودی فردˈ در سومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر، از زحمات و تلاش های مجدانه تمامی مسؤولان و متولیان امر بخصوص اداره راه و شهرسازی و شهرداری ها در مدیریت برف و کولاک اخیر شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت: با توجه به حساسیت منطقه، وجود ۲ راه مواصلاتی هراز و فیروزکوه، عبور سالانه میلیون ها خودرو از شهرستان و مواجهه با سرمای زودرس زمستانه، جلسات آینده را با دعوت از مدیرکل مدیریت بحران استانداری برگزار و کمبودها را منعکس خواهیم کرد. محمودی فرد با اشاره به معضلات موجود در پیست اسکی آبعلی، تصریح کرد: در این منطقه با دوگانگی و تضاد مواجه ایم. وی افزود: از یک طرف این منطقه به عنوان تفرجگاه زمستانی آحاد مردم منطقه و تهران مطرح است و از طرفی، امکاناتی برای خدمات دهی مناسب به این خیل عظیم جمعیت نداریم. سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند ادامه داد: باید تدابیری اندیشیده شود تا آسیب ها در این پیست به حداقل برسد. وی تاکید کرد: با عنایت به اینکه پیست آبعلی در اختیار بخش خصوصی است، مدیریت آن نباید فقط به فکر انتفاع خود باشد، بلکه با استقرار امکانات به خدمات رسانی مناسب بپردازد. این مقام مسؤول در خاتمه بر لزوم دوگانه سوز کردن تمامی نانوایی ها و واحدهای خبازی سطح شهرستان و تجهیز منطقه به جرثقیل سنگین به منظور خدمات رسانی به خودروهای سنگین در برف مانده تاکید کرد. در ادامه جلسه، هر یک از مدیران و مسؤولان دستگاه های متولی و عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان به ارائه گزارش عملکرد خود در برف و کولاک اخیر و مسائل و مشکلات موجود پرداختند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =