سومین فراخوان ملی جبهه جهادی شاهد

«جبهه جهادی شاهد» با انتشار فراخوانی از تمامی ایثارگران و دوستداران راه شهدا دعوت کرد در سومین اردوی جهادی که در کردستان برگزار می‌شود حضور یابند.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، «جبهه جهادی شاهد» با انتشار فراخوانی از تمامی ایثارگران و دوستداران راه شهدا دعوت کرد در سومین اردوی جهادی که در کردستان برگزار می شود حضور یابند.

متن کامل این فراخوان به شرح زیر است:

«وظیفه داریم فقر و محرومیت را در کشور از بین ببریم و به زندگى این قشر بیشتر رسیدگى کنیم. این، وظیفه‏ ى ما و وصیت امام(ره) است...خود حضور یک جوان مومن و متدین و متشرع در یک مجموعه روستایی،دربین جوانان،دربین مردم، مظهر مجسم آیه قرآن است ». امام خامنه ای(مدظله العالی)

در راستای لبیک عملی به دستورات صریح مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)  در راستای جهاد محرویت زدایی، این بار کاروان جبهه جهادی شاهد در سرزمین غیرت و ایستادگی، کردستان همیشه سربلند حضور می یابد.

از تمامی ایثارگران و دوستداران راه شهدا، به خصوص فرزندان گرانقدر شاهد و ایثارگر دعوت می شود جهت کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام در سومین اردوی جهادی با پنج محور فرهنگی ، پزشکی ، عمران و سازندگی ،آموزشی و کارآفرینی به سایت جبهه جهادی شاهد"جهش" به آدرس  www.jahesh.net مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام :  ۹ لغایت ۲۳ تیرماه ۹۴

مکان اردو :استان کردستان، شهرستان مریوان

زمان اردو:  ۷ لغایت ۱۳ شهریور ۹۴

انتهای پیام/م

 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =