سخنگوی کمسیون اصل نود مجلس،گفت: سیاسی کاری در برخورد با فتنه گران به مملکت ضربه می زند.

 به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري مصطفی افضلی فرد نماینده مردم اردبیل در گفتگو با خبرنگار سبلانه، در خصوص محاکمه سران فتنه اظهار کرد: صرف نظر از اینکه فتنه گران متعلق به کدام حزب،گروه و جناح سیاسی هستند چه اصولگرا،اصلاح طلب و یا مستقل باید محاکمه شوند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس تاکید کرد: هر کسی از هر جناح و با هر موقعیت مکانی و زمانی اگر ساختار شکنی کرد باید با آن شخص برخورد قانونی شود تا درس عبرتی برای دیگران باشد و این مسائل تکرار نشود.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: سیاسی کاری در برخورد با فتنه گران به مملکت ضربه می زند بنابراین برای به حداقل رساندن فتنه گری ها تنها باید مصالح و منافع انقلاب، مردم و کشور در نظر گرفته شود و هر کسی در هر جایگاهی جرمی مرتکب شد بدون سیاسی کاری محاکمه شود.

وی یادآور شد: برخورد قانونی درست عبرتی برای همه قانون شکنان خواهد شد تا دیگر مصالح و منافع انقلاب،مردم و کشور را به خطر نیندازند.

افضلی فرد بیان داشت: حماسه 9 دی در واقع نقطه عطفی در بصیرت و آگاهی ملت شریف ایران است که این حماسه خط بطلانی بر ساختار شکنی، قانون شکنی و تقویت پایگاه های بیگانه در داخل کشور کشید.

وی افزود: این روز در واقع هشدار جدی ملت ایران به تمام دشمنان و بیگانگان ریز و درشتی بود که علیه امنیت مملکت تلاش می کنند.

سخنگوی کمسیون اصل 90 مجلس تصریح کرد: 9 دی ثابت کرد که آگاهی و بصیرت مردم ایران آن چنان گسترده است که هیچ توطئه و دسیسه ای در هیچ قالب و مکانی نخواهد توانست دستاوردهای نظام و انقلاب را زیر سوال ببرد.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =