«سید حسن صفوی» سکاندار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ری شد

«سید حسن صفوی» به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری معرفی شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، «سید حسن صفوی» به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری معرفی شد.

«مهرشاد کاظمی» معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، ١٢ دیماه در آئین معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با اشاره به سابقه و قدمت طولانی ری اظهار داشت: ری یکی از چهار شهر قدیمی جهان با سابقه ای هشت هزار ساله است و آثار کشف شده در این منطقه، گواه وجود پیشینه تمدن و تاریخی بزرگ است.

وی افزود: ری در طول تاریخ، دوران فراز و فرود بسیاری داشته و در مقاطعی دارای شکوفایی چشمگیری بوده است و فعالیت در ری با این پیشینه کهن موجب افتخار است.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، وجود اماکن متعدد مذهبی و تاریخی به ویژه بارگاه حضرت عبدالعظیم (ع) را از ظرفیت های مهم فرهنگی برشمرد و افزود: امیدوارم با مشارکت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، کاستی های فرهنگی و هنری برطرف و هم افزایی مطلوبی در ارتقای حوزه فرهنگ و هنر ایجاد شود.

در ادامه «سید حسن صفوی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در سخنانی با تاکید بر اهمیت حوزه فرهنگ و هنر به عنوان زیربنای توسعه کشور یادآور شد: فعالیت های فرهنگی و هنری، زمانی اثرگذار خواهد بود که روحیه مشارکت و هم افزایی در بین مسئولان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه بوجود بیاید.

وی افزود: به یاری پروردگار و با وجود کارگروه های شهرستانی و ظرفیت بالای اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان ری، گام های موثری برداشته خواهد شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری با اشاره به جمعیت بالا و وسعت جغرافیایی شهرستان ری افزود: متاسفانه شهرستان ری از نظر سرانه فرهنگی و هنری در سطح پائینی قرار دارد که امیدوارم با همکاری مسئولان از جمله فرماندار محترم شهرستان ری قدم های موثری برداشته شود.

در ادامه از «سید رحیم موسوی» به پاس تلاش در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری نیز تجلیل شد.

گفتنی است، «سید حسن صفوی» پیش از این دارای سوابق فرهنگی از جمله مسئولیت واحد بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و ریاست ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های ملارد و شمیرانات بود.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =