فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان گفت: در بازجویی ها د.خ در اعترافات خود عنوان کردن است که به تازگی از زندان آزاد شده و با همراهی سه همدست خود با خودروی سوناتا مشکی اقدام به سرقت می کردند و چون کسی به خودروی سوناتا مشکوک نمی شد به راحتی کار خود را انجام می دادند.

داود عبدالمالکی در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ اظهار داشت: ماه گذشته واحد گشت کلانتری 12 نسیم شهرهنگام گشت زنی به دو خودرو سوناتا و پژوه 405 مشکی رنگ با سه سرنشین و در حال جابه جایی قطعات و لوازم خودرو مظنون شده و به قصد احراز هویت به آن ها نزدیک می شود که با نزدیک شدن مأموران متهمان پیاده  پا به فرار می گذارند و پس از تعقیب و گریز یکی از متهمان دستگیر شد.

وی افزود: با بررسی خودروهای مذکور قطعات و لوازم یدکی  خودرو کشف شد و پس از استعلامات مرسوم مشخص شد هردو خودرو سرقتی است و برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی شهرستان ارجاع شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان گفت: با بررسی پلیس آگاهی و اخذ اعترافات فنی از متهم، وی اعتراف کرد که با همدستی سه نفر دیگر پس از شناسایی و بررسی مغازه های مدنظر اقدام به سرقت می کردند و اموال سرقتی را یکی از سارقان به نام د.خ برای فروش می برده و مبلغ ناچیزی به سایر متهمان پرداخت می کرده و پس اخذ اعترفات فرد دستگیر شده و بررسی سوابق آن ها دو نفر دیگر از سارقان دستگیر شدند.

وی افزود: با بازجویی فنی و پلیسی، پلیس‌ آگاهی شهرستان، سارقان به چند فقره سرقت در شهرستان وسایر شهرها و موارد دیگر سرقت، اعتراف کردند و همچنین د.خ در اعترافات خود عنوان کردن است که به تازگی از زندان آزاد شده و با همراهی سه همدست خود با خودروی سوناتا مشکی اقدام به سرقت می کردند و چون کسی به خودروی سوناتا مشکوک نمی شد به راحتی کار خود را انجام می دادند.

سرهنگ عبداالمالکی عنوان کرد: نفر چهارم باند نیز چهره نگاری و شناسایی شده است و پس از شناسایی محل اخفا دستگیرخواهند شد؛ همچنین ارزش سرقت های انجام شده نزدیک به یک میلیارد ریال است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهمان برای تحقیقات پلیس با دستور قضایی در اختیار پلیس آگاهی قرار دارند تا مراحل تکمیلی پرونده طی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =