منابع فلسطینی از شلیک دهها موشک از غزه به فلسطین اشغالی و زخمی شدن دو صهیونیست در شهرک اسدروت خبر دادند.

به گزارش آفتاب ری به نقل از مهر، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از اصابت حدود 30 موشک در شهرک‌های مختلف اسرائیل خبر دادند و افزودند: 20 موشک شلیک شده از نوار غزه در شهرهای «سدیروت» و «نتیفوت» سقوط کردند.

این گزارش حاکی است که گردان‌های «القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین مسئولیت شلیک موشک‌ها به سمت رژیم صهیونیستی را برعهده گرفت.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که امروز چهارشنبه حدود 30 موشک از نوار غزه به سوی اسرائیل شلیک شد.

خبرنگار العربیه در فلسطین نیز گزارش داد که سامانه «گنبد آهنین» سه موشک شلیک شده از نوار غزه را رصد و سرنگون کرد.

تلویزیون المیادین نیز از بلند شدن صدای آژیر در شهر «بئر السبع» واقع در سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

جنبش جهاد اسلامی این اقدام را پاسخی به کشته شدن سه تن از نیروهایش توسط رژیم صهیونیستی می‌داند.

گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز ساعتی بعد از آغاز روند شلیک موشک به سوی دشمن صهیونیستی اعلام کرد که بیش از 50 موشک به اسرائیل شلیک کرد.

بر اساس این گزارش گردان‌های القدس، شلیک موشک به سوی اسرائیل را پاسخی به اقدامات خصمانه آن رژیم خواند.

سخنگوی گردان‌های القدس نیز گفت که این واکنش با هماهنگی گردان‌های مقاومت صورت گرفته و آماده گسترش مساحت آتش در واکنش به هر گونه حمله و یا حماقت دشمن هستیم.

بر اساس این گزارش، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد: اسرائیل با حداکثر قدرت به شلیک موشک‌ها پاسخ خواهد داد.

این گزارش حاکی است یک افسر صهیونیستی با اشاره به موشک باران سرزمین‌های اشغالی اعلام کرد که از دو سال گذشته شاهد چنین عملیات شلیک موشک به سوی اسرائیل نبودیم.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی از آسیب دیدن شماری از منازل در شهر سدیروت خبر داد.

شبکه تلویزیونی اسکای نیوز عربی نیز از شلیک یک موشک از هواپیمای بدون سرنشین اسرائیل بر منطقه بیت حانون واقع در مشال نوار غزه خبر داد و تاکید کرد که این عملیات تلفاتی در پی نداشت.

با تداوم روند شلیک موشک از غزه به مناطق جنوبی رژیم صهیونیستی، شمار موشک‌های شلیک شده به 130 فروند رسید.

منابع خبر اعلام کردند که اسرائیل در واکنش به شلیک موشک‌ها از غزه به سرزمین‌های اشغالی گذرگاه‌های «کرم ابو سالم» و «بیت حانون» را بست.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز رژیم صهیونیستی را مسئول تشدید عملیات و نبرد علیه غزه خواند و نسبت به پیامدهای هر گونه ماجراجویی صهیونیستی علیه نوار غزه هشدار داد.

خبرنگار العربیه در سرزمین‌های اشغالی از استقرار تانک‌های اسرائیلی در اطراف نوار امنیتی نزدیک به غزه خبر داد.

گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تهدید کرد که در صورت تداوم عملیات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه غزه، دامنه پاسخ را گسترش خواهد داد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز در واکنش به موشک باران مناطق جنوبی سرزمین‌های فلسطین اشغالی تهدید کرد که جنبش حماس و جهاد اسلامی هزینه سنگینی را پرداخت خواهند کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =