شهادت شیخ نمر نشان دهنده حقانیت تشیع است

فرماندار پردیس گفت: واقعیت شهادت حضرت ایت الله شیخ نمر نشان دهنده حقانیت مکتب تشیع است، مکتب تشیع هیچ موقع در طول تاریخ حالت تهاجمی نداشته است.

به گزارش تهران نیوز ، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه راهپیمایی اعتراضی به اعدام شیخ نمر پس از اقامه نماز جمعه درگفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اظهار داشت: واقعیت شهادت حضرت ایت الله شیخ نمر نشان دهنده حقانیت مکتب تشیع است، مکتب تشیع هیچ موقع در طول تاریخ حالت تهاجمی نداشته است و تماماً مورد ظلم و ستم قرار گرفته و بخصوص خون رهبرانش را به زمین ریختند.

وی با اشاره به اینکه این ظلم که همواره در حق تشیع دارند طلیعه یک پیروزی بسیار بزرگی است که به جامعه تشیع و مخصوصاً به مسلمانان نوید داده می شود، ادامه داد: اینجا هم این مردم واقعاً از این واقعه اسف بار بسیار ناراحت هستند و با این شیوه در تلاش هستند که بخشی از هم دردی خودشان را با ملت مظلوم عربستان که تحت ستم ال سعود سالهاست دارند مورد ستم قرار می گیرند با آنها اعلام همکاری و پشتیبانی بکنند.

عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس تاکید کرد: مردم می خواهند با این وحدت، هم صدایی و هم نوایی در جهان تشیع، صدای مظلومیت این مکتب را به گوش جهانیان برسانند.

حیدری اضافه کرد: بعضی از چیزها از درون انسان می جوشد، مردم به دنبال ادای دین و تکلیف هستند، همانطور که در از بین رفتن یک نفر همه مردم جمع می شوند و تسلیت می گویند در چنین اتفاقی و در چنین حادثه ای همه مردم می خواهند ابراز هم دردی بکنند.

فرماندار پردیس تصریح کرد: کسی به این مردم نمی گوید شما بیایید، بلکه خودجوش این حالت را از خود نشان می دهند ولی حیف شد که جوانان ما نتوانستند بر احساسات خودشان غلبه پیدا کنند و با یک حرکت ناشیانه و دور از منطق و ادب دیپلماتیک سفارت عربستان را اتش زدند که این جای تاسف دارد.

گفتنی است پیش از این یک مقام امنیتی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دانا از پیدا شدن شواهدی مبنی بر آتش گرفتن این سفارتخانه پیش از حضور مردم در آن مکان سخن گفته بود. انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =