شهردار بومهن از کجا آمده است + عکس

حجت الله تاج محمدی دومین شهردار چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بومهن کیست؟

حجت الله تاج محمدی دومین شهردار چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بومهن کیست؟
 به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، به نقل از پردیس خبر؛ حجت الله تاج محمدی دومین شهردار چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بومهن، در تاریخ هفتم بهمن ماه انتخاب و به مراجع فرا دستی جهت انجام امور اداری و صدور حکم مسئولیت معرفی شده است.

حجت الله تاج محمدی متولد سال ۱۳۵۷ در شهر کندر است.

کندر نام شهری تازه‌بنیاد در استان خراسان رضوی و مرکز بخش شش طراز از توابع شهرستان خلیل آباد این استان است.

وی که بعنوان نایب رییس شورای عالی استانها در دوره سوم فعالیت داشته است، در زمان تصدی این مسئولیت دارای مدرک کارشناسی در رشته اقتصاد بوده است.

پایگاه اطلاع رسانی شوراها در آبانماه سال ۱۳۹۰ آورده است: نایب رئیس شورای عالی استانها با اشاره در صورت تصویب نهایی طرح انتخاب شهرداران به پیشنهاد وزیر کشور و تائید شورای شهر  در مجلس گفت:چگونه شورایی می تواند شهرداران پیشنهادی استاندارانی را رد کند که سلب عضویت و یا انحلال شورا در اختیار اوست.قطعا این تصمیم گیری و تائید شهرداران پیشنهادی استانداران و یا وزیر کشور تصمیم آزادانه و اختیاری نخواهد بود و این امر به لحاظ عرف حقوقی و حتی شرعی و اصول مردمسالاری دینی قابل قبول نیست.

این نماینده استان خراسان رضوی در سومین دوره شورای عالی استانها و در یادداشتی با عنوان روایتی از یک دیدار آورده است: پس از چهارسال فعالیت و آرزوی اعضاء شورای عالی استانها مبنی بر امکان دیدار و درددل با رهبر معظم انقلاب بالاخره این توفیق در روز دهم اردیبهشت امسال نصیب شورائیان گردید. آن هم با توجه و عنایت خاص معظم‌له به صورت دیدار ویژه و اختصاصی. شاید همه اعضاء شورا بارها و بارها درددلها، گلایه‌ها، مشکلات، سختی‌ها، تنگ‌نظری‌های بعضی، کمک‌ها و همراهی‌های بعضی دیگر، نقاط قوت وضعف، تجربیات چهارساله همه و همه را در ذهن مرور کرده بودند شاید اگر فرصتی باشد به ایشان عرضه نمایند. شک نداشتم که حمایت‌های علنی ایشان از این اصل قانون اساسی ما را دربرداشتن گامهای محکم‌تر در آینده یاری خواهند رساند.

وی ادامه داده است: برای جامعه شورایی این دیدار تاریخی و نقطه عطفی در حرکت‌های روبه رشد این نهاد نوپا خواهد بود. بالاخره لحظه‌ای که انتظارش را می‌کشیدیم رسید. همه اعضای شورای عالی استانها بودند و همچنین شهرداران، کلانشهرها، روسای شوراهای اسلامی  استان و تعدادی از نمایندگان محترم مجلس در فراکسیون مدیریت شهری، با اینکه همه سعی کردند با توجه به موقعیت شغلی و اجتماعی خود نظم مناسبی را رعایت کنند ولی وقتی درب باز شد و رهبر انقلاب با خنده‌ای بر لب و عرض سلام وارد گردیدند هیچ کس یادش نماند که چه کاره است. فریادهای “صل‌علی‌محمد، روح خمینی آمد” و “ای رهبری آزاده، آماده‌ایم آماده” شاید توانست بخشی از احساسات شورائیان را به نمایش بگذارد. لحظه‌ای به چهره همکارانم نگریستم. چشم دوخته بودند به چهره رهبر و بدون آنکه متوجه باشند مثل ایشان لبخند می‌زدند. اگرچه فرصتی نبود تا همه صحبت کنند بجز مهندس چمران ریاست شورای عالی استانها و دکتر قالیباف شهردار محترم تهران، ولی بازهم فرقی نمی‌کرد چون هرچه به ذهنم رجوع کردم که درد دلهایم را به یاد آورم چیزی یافت نشد.

تاج محمدی کارمندی بانک و عضویت در سومین دوره شوراهای اسلامی را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =