قاسمی فرزاد در حضور اعضای هیئت امنای شهرک‌های صنعتی عباس‌آباد، خوارزمی و پایتخت گفت: شهرستان پاکدشت قطب بزرگ صنعتی است و ما هم در کنار شما صنعت‌گران هستیم.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به‌ نقل از روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت، علیرضا قاسمی فرزاد در دیداری که با حضور اعضای هیئت امنای شهرک‌های صنعتی عباس‌آباد، خوارزمی و پایتخت که در محل فرمانداری برگزار شد، بر اهمیت و جایگاه بخش صنعت در رشد و توسعه شهرستان تاکید کرد و گفت: صنعت یکی از بخش‌های مهم و اساسی اقتصاد کشور است از این رو رشد و توسعه اقتصادی مستلزم رشد و توسعه صنعتی است. رشد و توسعه اقتصادی امروزه بدون توجه به بخش صنعت امکان پذیر نیست.

فرماندار شهرستان پاکدشت با اشاره به برنامه پنجم توسعه کشور و وضعیت کنونی گفت: تحریم‌های ظالمانه‌ای که بر کشور اعمال شده مقوله جدیدی نیست مردم ایران اسلامی سال‌هاست که با ادبیات کشورهای استعمارگر آشنا هستند.

وی در ادامه به ناکارایی و سابقه دولت‌های غربی در ارتباط با استفاده ناصحیح از انرژی هسته‌ای و بمب‌باران هیروشیما اشاره کرد و گفت: ایران همواره اعلام کرده که به‌دنبال سلاح هسته‌ای نبوده و با مبانی اعتقادی خود مغایرت می‌داند و مقام معظم رهبری نیز بر حرام بودن بمب اتم تاکید داشتند اما قطعاً از این انرژی در جهت مقاصد صلح آمیز و توسعه علمی پژوهشی استفاده خواهیم کرد.

قاسمی‌ فرزاد با اشاره به رشد و پیشرفت کشور در تمام زمینه‌ها گفت: دشمنان نمی‌خواهند پیشرفت‌های چشمگیر ما را ببینند به همین دلیل به اقدامات ظالمانه و تحریم‌ها روی آورده‌اند.

وی تصریح کرد: دشمنان با این تحریم‌های فلج کننده و کشنده بنای نابودی ما را داشتند ولی در سایه الطاف الهی، مقاومت و ایستادگی مردم، حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و تلاش و تدابیر دولت تدبیر و امید و دیپلماسی فعال تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران در ژنو، توافق حاصله افق و چشم‌انداز روشن و امیدوارکننده‌ای در مقابل دیدگان ما قرار می‌دهد.

قاسمی فرزاد افزود: همان‌طور که در دفاع مقدس جوانان این مرز و بوم با سختی‌های فراوان مقابل دشمنان ایران ایستادند و جان خود را نثار کردند تا این مملکت را حفظ کنند شما صاحبان صنایع نیز با وجود مشکلات فراوان باید تلاش کنید تا حماسه اقتصادی که فرموده مقام معظم رهبری است محقق شود.

وی در پایان گفت: با توجه اینکه شهرستان پاکدشت قطب بزرگ صنعتی است و باید از این مزیت نسبی در جهت رشد و شکوفایی شهرستان استفاده کنیم و ما هم در کنار شما صنعت‌گران هستیم.

این گزارش حاکی است، مدیرعامل شهرک‌های صنعتی و صاحبان صنایع در ابتدا این دیدار گزارشی از وضعیت صنعت در شهرستان را ارائه کردند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =