فرماندار پیشوا گفت: این شهرستان آماده استقبال از مسافران نوروزی است و بسترها و شرایط برای اسکان و پذیرایی هموطنان در ایام نوروز پیش بینی شده است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ جلسه شورای هماهنگی ستاد بحران شهرستان پیشوا به ریاست عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا برگزار شد.

 ملکوتی خواه در این جلسه با بیان این که، کلیه ادارات شهرستان باید آمادگی کامل در برابر بروز حوادث غیر مترقبه را داشته باشند ، اظهار داشت :در مواجه با وقوع حوادث غیر مترقبه ابتدا باید پیش بینی و پیشگیری لازم را در برابر حوادث داشته باشیم و در قدم دوم نیز آن را باید کنترل نمائیم که باعث وقوع حوادث دیگر نشود و گام سوم بحث مدیریت حادثه رخ داده میباشد که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود : مدیریت بحران در سه زمان حایز اهمیت است ، قبل ،حین و بعد از وقوع حوادث می باشد .

فرماندار پیشوا تاکید کرد : تمامی دستگاههای شهرستان در اسرع وقت اطلاعات کشیک اداره خود را در اختیار دبیر ستاد بحران شهرستان قرار دهند تا با بروز هرگونه حوادث هماهنگی لازم صورت گیرد.

ملکوتی خواه گفت : شهرستان پیشوا آماده استقبال از مسافران نوروزی است و بسترها و شرایط برای اسکان و پذیرایی هموطنان در ایام نوروز پیش بینی شده است.

نماینده عالی دولت به بحث  چهارشنبه آخر سال پرداخت و گفت نیروی انتظامی تمهیدات لازم را اتخاذ نماید تا دچار حادثه در شهرستان نباشیم.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =