شهروندان منطقه ١٧معاینه تخصصی شدند

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۷ تهران، از ویزیت و ارائه خدمات چشم پزشکی رایگان برای بهره‌مندی بیش از ٨٠٠ نفر ازشهروندان کم‌برخوردار در محلات محروم سطح منطقه خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، عقیل منصوری از ویزیت و ارائه خدمات چشم پزشکی رایگان برای بهره‌مندی بیش از ٨٠٠ نفر ازشهروندان کم‌برخوردار در محلات محروم سطح منطقه خبر داد. وی با اعلام این خبر گفت: درمانگاه تک تخصصی چشم پزشکی با همکاری و مشارکت اداره سلامت این معاونت، بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی فارابی و بسیج شهید رجایی شهرداری منطقه در دارالقرآن نور برپا شد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۷ تهران، با اشاره به استقبال شهروندان از این خدمات تصریح کرد: این درمانگاه تک تخصصی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و هم زمان با اجرای طرح جهاد مهربانی به مدت ۲ روز در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۰ تا ۲۱ بهمن ماه در دارالقرآن نور واقع در خیابان زمزم، خیابان شهید غلامرضایی، خیابان فیروزی جنب مدرسه ۲۲بهمن به ارائه خدمات درمانی رایگان چشم پزشکی و بینایی سنجی به نیازمندان پرداخت که طی این دو روز،بیش از ٨٠٠ نفر از شهروندان توسط متخصصین ویزیت شدند.

وی با تقدیر از مشارکت و همکاری کادر پزشکی بیمارستان فارابی گفت: در این دو روز بیش از ٨٠٠نفر از شهروندان محترم ویزیت شدند که برای همگی تجویز لازم صورت گرفته و ١٢٠نفر هم برای دریافت عینک رایگان به این مجموعه پزشکی معرفی شدند.

منصوری اراىه خدمات سلامت محور را از اهداف طرح جهادمهربانی دانست و تصریح کرد: استقرار این درمانگاه تک تخصصی.از جمله فعالیت‌های قرارگاه جهاد مهربانی ست که طی آن ١١٠ نفر از شهروندان نیز برای انجام جراحی‌های پیشرفته به بیمارستان معرفی شدند و حمایت درمانی لازم از آن‌ها صورت می‌گیرد.

گفتنی است، درمانگاه تک تخصصی چشم پزشکی با مشارکت بیمارستان فارابی در روزهای منتهی به فجر انقلاب اسلامی در منطقه ١٧ تهران مستقر بود.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =