شهرک آهن مکان باید به اتوبان قم انتقال یابد

معاون استاندار تهران گفت: شهرک آهن مکان باید به مکانی در اتوبان قم منتقل شود و مرکز فعلی به عنوان عرضه یکی از کالاهای مورد نیاز لوازم خانگی و غذایی و غیره تغییر کاربری یابد.

به گزارش تهران نیوز ، هئایت اله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در خصوص بررسی مسائل و مشکلات آهن مکان گفت: مدیریت عالی شهرستان در راستای کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی فعال تصمیم به بازدید میدانی از بازار آهن مکان گرفت.

هدایت‌الله جمالی‌پور خبر از طرح مشکل ترافیکی این بازار در جلسه آتی شورای ترافیک و افتتاح راه مربوطه در ایام مبارک دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: با توجه به توسعه شهر، شهرک آهن مکان باید به مکانی در اتوبان قم انتقال یابد و این مرکز به عنوان عرضه یکی از کالاهای مورد نیاز لوازم خانگی و غذایی و غیره تغییر کاربری یابد.

وی همچنین از برگزاری نشست با مدیرکل ارزش افزوده استان تهران به منطقه و بررسی مسایل این بازار خبر داد.

تشریح مشکلات شهرک آهن

محسن کشاورز، رییس اتحادیه انبارداران شهرستان ری نیز از عدم صدور اسناد مالکیت و مالیات بر ارزش افزوده به عنوان مهم‌ترین مشکلات این شهرک یاد و اظهار امیدواری کرد به همت معاون  استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری، این مشکلات اصلی شهرک آهن مکان برطرف شود.

شایان ذکر است بازار آهن مکان در تقاطع بزرگراه‌های بهشت زهرا(س) و آزادگان تهران و خیابان شهید رجایی واقع شده است و بالغ بر ۲ هزار و ۱۰۰ واحد صنفی فعال با تجار قدیمی در حوزه آهن‌آلات و خدمات فلزی مجتمعی کاملا صنفی با پویایی فعال و در بر گیرنده کلیه مشاغل مربوط به آهن آلات و صنایع وابسته و دارای بهترین دسترسی از هر نقطه برای مشتریان که باعث اشتغال بالغ بر ۱۸ هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم گردیده است.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =