اگر شهدا هم می خواستند مثل شما که قول "دو هفته ای" می دهید و (الان شش ماه است که)عمل نمی کنید ، به خط بزنند که امروز و دفتر و دستک و میز مدیریتی در کار نبود؟؟!!

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری، به نقل از ره به ری؛ خانواده "همتی سقزی" از خانواده های ایثارگر شهرستان ری هستند که با ایثار خود به اسلام و انقلاب خدمت کرده اند.

این روزها مادر این شهید بزرگوار از دو پا فلج شده است. ابراهیم یکی از فرزندان خانه، جانباز اعصاب روان است.

Saghezi (2)

اوضاع سخت زندگی مادر شهیدی که به گفته خودش شبهای زیادی سر گرسنه به بالین می گذارد و محتاج نان شب است، از شش ماه پیش رسانه ای شد و بر همین اساس، مسئولین قول پیگیری دادند و تاکید کردند که این مشکل تا دو هفته دیگر حل خواهد شد.

آقایان مسئولین، در حال حاضر شش ماه از آن روز که گفتید "دو هفته دیگر" می گذرد. خودتان بیندیشید که از آن روز تا کنون  چند تا از این دو هفته ها گذشته است؟

اگر شهدا هم می خواستند مثل شما که قول "دو هفته ای" می دهید و (الان شش ماه است که)عمل نمی کنید، به خط بزنند که  امروز و دفتر و دستک و میز مدیریتی در کار نبود؟؟!!

درد ما یکی همین است که اگر همین حالا یکی بیاید و از مظلومیت کوروش کبیر و داریوش و چه می دانیم ، ایران باستان بگوید، در تمام سازمان های دولتی ، هزاران نفر تاسف خورده و ناراحت می شوند. اما حالا شش ماه است که همه دارند از مظلومیت خانواده ی اسطوره ای می گویند که جان خود را برای وطن هدیه کرد، اما هنوز که هنوز است خبری نشده است.

شهید  جمال همتی سقزی از شهدای شهرستان ری در تاریخ 1 شهریور سال 46 متولد شد و در سن 20 سالگی به شهادت رسید.

تصویر این شهید برای اولیلن بار توسط "ره به ری" منتشر می شود.

Saghezi (1)

 انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =