شهید مطهری از سربازان جبهه استکبار ستیزی اسلام بود

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: شهید مطهری از سربازان جبهه استکبار ستیزی اسلام بود و توسط منافقین کوردل به شهادت رسید.

به گزارش تهران نیوز ،  حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر، اظهار داشت شهید مطهری از استوانه های مهم و از ستون های خیمه برپایی نظام جمهوری اسلامی ایران زیر چتر رهبری امام خمینی (ره) بود.

امام جمعه شهرستان پردیس با تاکید بر اینکه شهید مطهری وزنه ای مهم در شکل گیری نهضت امام خمینی (ره) در قالب نظام جمهوری اسلامی بود، تصریح کرد: شهید مرتضی مطهری آن قدر برای معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) با ارزش بود که ایشان در یک جمله تاریخی فرمودند "مطهری پاره تن من بود".

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی با اشاره به این نکته که تاریخ نظام جمهوری اسلامی صحنه توطئه های مختلف استکبار جهانی بوده است، اضافه کرد: ترور شخصیت های بزرگ و وزنه های تاثیر گزار نظام جمهوری اسلامی از صفحات کتاب قطور دشمنی امریکایی ها با قلم منافقین بر علیه انقلاب اسلامی ایران بود.

امام جمعه شهرستان پردیس با بیان اینکه سریال ترور شخصیت های مهم نظام جمهوری اسلامی با شهادت شهدای هسته ای هم ادامه داشت، ابراز داشت: استکبار جهانی نخبه کشی را در دستور کار خود قرار داده است و از این روش می خواهد ماهیت انقلاب اسلامی را فلج کند.

حجت الاسلام و المسلمین توسلی با تاکید براینکه امریکا و در مجموع دنیای استکبار نتوانست اندیشه ارزشی شهید مطهری را از بین ببرد، تصریح کرد: دشمن نتوانست اندیشه های شهدای هسته ای ایران را از بین برده و دانش آنها را منهدم کند و سیاست ترور آنها با شکست مواجه شده است.

امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به این نکته که کتب شهید مطهری محتوایی به روز دارد و با هر زمان و هر شرایطی سازگاری دارد، اضافه کرد: شهید مطهری در جایگاه یک معلم استکبار ستیز در راستای شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران گام نهاد.

حجت الاسلام و المسلمین توسلی با بیان این نکته که اندیشه های شهید مطهری در قالب کتب ایشان چراغ راه برای رسیدن به سعادت است، ابراز داشت: شهید مطهری و سایر علمای شهید کشور شاید از لحاظ فیزیکی در میان ما نیستند ولی اندیشه های آنها و سیره زندگایشان زنده است.

امام جمعه شهرستان پردیس در خاتمه اظهار داشت: جامعه روحانیت این افتخار را دارد که در صف اول استکبار ستیزی قرار دارند و شهدای زیادی را تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده اند.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =