تیم فوتسال شهید منصوری پیشوا نایب قهرمان مسابقات لیگ توابع استان تهران شد.

به گزارش سرویس ورزشی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ تیم فوتسال شهید منصوری پیشوا با شکست در دیدار پایانی مسابقات لیگ توابع استان تهران نایب قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

در آخرین هفته بازی های لیگ فوتسال توابع استان تهران که در باقرشهر برگزار شد، تیم های شهید منصوری پیشوا و باقرشهر با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم میزبان با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری رسید و شهید منصوری از راهیابی به مسابقات کشوری بازماند.

داود جندقی سرپرست تیم شهید منصوری پیشوا گفت : علی رغم عدم حمایت مادی و معنوی مسئولان از تیم شهید منصوری ، با زحمت و سختی های فراوان تیم را به مرحله نهایی رساندیم و بازیکنان با غیرت و جوانمردی نام پیشوا را در استان طنین انداز کردند.

وی در ادامه گفت : در رقابت های قهرمانی فوتسال توابع استان تهران ، ۹ تیم در دو گروه ۴  و ۵ تیمی با هم به رقابت پرداختند که تیم پیشوا با توجه به قرار گرفتن در گروه ۵ تیمی قوی و نداشتن حامی مالی و عدم حمایت توسط مسئولان منطقه در ۱۲ بازی که به صورت رفت و برگشت برگزا شد حضور یافت.

سرپرست تیم پیشوا در خصوص بازی پایانی نیز گفت : تیم شهید منصوری با بدشانسی کامل مواجه شد و در حالی که ضربه پنالتی را  در دقایق پایانی بازی از دست داد، شکست خورد و از ورود به مسابقات کشوری فوتسال بازماند اما در هر صورت موفق شد عنوان نایب قهرمانی را برای خود و مردم فهیم شهرستان پیشوا به ارمغان آورد.

جندقی در پایان از مسئولین ورزش ، سپاه و بنیاد شهید خواست تا در فصل بعدی مسابقات تیم شهید منصوری را که در هر سه حوزه فعالیت چشمگیر داشته حمایت کنند تا انشاء الله تیم بتواند از طریق تزریق بودجه قهرمان دوره آینده مسابقات فوتسال توابع استان تهران باشد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =