حمید اردوخانی صبح امروز در همایش بزرگ شوراهای اسلامی شهرستان فیروزکوه با اشاره به حوادث و رویدادهای زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا وقوع جنگ تحمیلی و حوادث پس از آن اظهار داشت: آنچه پیروزی در جبهه‏های نبرد حق علیه باطل را برای نظام اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس رقم زد، جدای از تکلیف دینی و ملی، جذب مشارکت‏های مردمی بود.

وی گفت: این مشارکت‏ها در تمام مراحل انقلاب، به نظام اسلامی عزت داد و امروز شاهد هستیم که کشور به ثبات نسبی در عرصه‏های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و . . . رسیده است.

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری تهران خاطرنشان کرد: نگاهی به وضعیت شهرهای ایران و عراق و مقایسه آنها، در حالی که فقط 14 هزار موشک بر سر شهرهای مختلف ایران از سوی رژیم بعثی باریدن گرفته بود، نشان از عزت و اقتدار کشور دارد که با عنایات پروردگار و مشارکت از نوع شورایی حاصل شد.

اردوخانی با اشاره به گذشت سه دوره از برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی گفت: چند ماهی که تا انتخابات دوره جدید شوراها باقی مانده، فرصت مغتنمی برای خدمت‏رسانی به مردم و رفع نواقص است.

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری تهران خواستار احصای مسائل و مشکلات، ارتباط تنگاتنگ با مردم و ارائه عملکرد از سوی اعضای شوراهای اسلامی در چند ماه باقیمانده از عمر شوراها شد.

اردوخانی افزود: اطلاع‏رسانی شفاف و دقیق به مردم، جلب‏کننده کمک‏های آنان و یاریگر شوراها است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =