علاقه این شهید بزرگوار به انقلاب به حدی بود که در آخرین روزهای پایانی عمر خود به اطرافیانش گفته بود : “اگر باز هم انقلاب نیاز به حضورم داشته باشد حاضرم خدمت کنم” و این در شرایطی است که او بر روی تخت به سختی بستری بوده اما هنوز با این شرایط شور و روحیه حماسی خود را حفظ کرده بود.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از ره به ری؛ شهرستان ری چهارمین شهر مذهبی ایران که به گفته رییس بنیاد شهید ۲۸۰۰ جانباز بالای ۲۵ درصد دارد. جانبازهایی از آقای خوش نظر که در برنامه ماه عسل حضور یافت تا شهید حمید ولی‌پور گودرزی که در مظلومیت زندگی کرد و به شهادت رسید. جانباز “حمید ولی‌پور گودرزی” شکارچی تانک‌های که بعد از تحمل سال‌ها غربت و انتظار دیدار یاران شهیدش، جام شهادت نوشید. Gudarzi (1) شهید حمید ولی‌پور گودرزی که در دوران دفاع مقدس در اثر اصابت ترکش به ناحیه سرش قدرت تکلمش را از دست داده بود و دچار عارضه شیمیایی نیز شده بود. این شهید والامقام۷۰درصد جانبازی داشت و در طول ۸ سال دفاع مقدس در عمده عملیات‌ها شرکت کرده بود. شهید ولی‌پور گودرزی عضو رسمی لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله است و علاوه بر حضور در اغلب عملیات‌های دوران جنگ تحمیلی در ۵ عملیات نیز از قسمت‌های مختلف بدن مجروح شد.

Gudarzi (2)

جراحت‌های زیادی از جمله وجود ترکش‌های فراوان در تمام قسمت‌های بدن و موج گرفتگی، حاصل حضور او در جبهه‌ها بود اما با همه این مشکلات بسیار متواضع و مهربان برخورد می‌کرد.

علاقه این شهید بزرگوار به انقلاب به حدی بود که در آخرین روزهای پایانی عمر خود به اطرافیانش گفته بود: “اگر باز هم انقلاب نیاز به حضورم داشته باشد حاضرم خدمت کنم” و این در شرایطی است که او بر روی تخت به سختی بستری بوده اما هنوز با این شرایط شور و روحیه حماسی خود را حفظ کرده بود.

Gudarzi (3)

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =